Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Як можна заробити свій перший мільйон: поради та ідеї

Як можна заробити свій перший мільйон: поради та ідеї

Стати мільйонером – це мрія, як показали опитування американських соціологів, кожної третьої людини.

Є думка, що такі великі гроші можуть тільки «звалитися на голову» в лотереї, в якості спадщини від троюрідної тітоньки, про яку знати не знав, чи отримати їх можна тільки нечесним шляхом. Насправді ж сьогодні заробити свій мільйон – цілком собі здійсненне завдання. У цьому матеріалі ми розповімо про деякі практичні поради та ідеї, які допомогли їх авторам розбагатіти.

В кінці 3 відео, які взірвуть ваш мозок та  розбудять мотивацію.

TOП книг про фінансову грамотність

 1. Бодо Шефер — Путь к финансовой свободе
 2. Джордж Клейсон — Самый богатый человек в Вавилоне
 3. Роберт Хагстром — Уоррен Баффет. Как 5 долларов превратить в 50 миллиардов. Стратегия и тактика великого инвестора
 4. Наполеон Хилл — Думай и богатей. Золотые правила успеха
 5. Роберт Кийосаки — Богатый папа, бедный папа
 6. Харв Экер — Думай как миллионер. 17 уроков состоятельности для тех, кто готов разбогатеть
 7. Джек Кэнфилд – Правила успеха
 8. Эрик Рис – Бизнес с нуля
 9. Сет Годин – Фиолетовая корова
 10. Роберт Чалдини – Психология влияния
 11. Виктор Зуду – Как стать миллионером, ничего не делая
 12. Саидмурод Давлатов – Как стать миллионером на территории СНГ
 13. Томас Дж. Стэнли, Данко Уильям – Мой сосед – миллионер
 14. Дэвид Бах – Миллионер – автоматически

Поради, які допомагають стати багатшими

У Мережі тисячі матеріалів, які розповідають про те, що потрібно робити, щоб заробити свій перший мільйон, щоб перестати мати потребу в грошах. Фінансисти і бізнесмени часто пишуть книги, в яких описують свій досвід – його також можна використовувати. Ми виділили наступні практичні поради, які здатні допомогти в досягненні цієї мети.

Поміняти мислення і налаштувати себе

Про це в двох словах було сказано на самому початку. У більшості з нас в голові склалася думка, що стати мільйонером чесно неможливо. Також є страх, що до власників великих грошей в суспільстві ставляться негативно. І тут головне знайти в голові цей важіль, який змінить цю стереотипну думку і зніме всі рамки.

Якщо сама людина не захоче і не зрозуміє, що заробити мільйон – реальне завдання, то абсолютно точно нічого не вийде.

Планування

У будь-якій справі без чіткого плану досягти результату не вийде. Позбавтеся від ілюзій, через які часто відбуваються критичні помилки. Фінансовий або інвестиційний план – це свого роду механізм дій, який призведе до заповітної мети.

Саме в процесі складання такого «шаблону» ми помічаємо слабкі місця, вчимося організовувати себе.

Вивчення чужого досвіду

Є тисячі книг, що розповідають про досвід бізнесменів, які досягли якихось висот або, навпаки, здобули серйозні невдачі. І це джерело інформації, яку потрібно правильно аналізувати. Головне розуміти: чіткої книги, яка по пунктам розпише, як стати мільйонером, в природі не існує.

Основне завдання подібної літератури – це мотивація.

Економія повинна бути здоровою

Щоб заробити свій перший мільйон, не обов’язково себе у всьому обмежувати. Але, тим не менш, без економії не обійтися, це правда. Тут потрібно розуміти, як все правильно зробити.

Недосвідчений людина просто буде відкладати 10-15% від своєї зарплати, а інший же зробить вклад у банку, щоб капали відсотки, або знайде місце, куди накопичення можна інвестувати.

Захоплення може стати бізнес-ідеєю

Дуже рідко людина домагається успіхів у справах, які йому не до душі.

Тому дуже важливо, щоб діяльність приносила задоволення. Наприклад, ви дуже любите готувати.

Логічно, що можна спробувати щось в цій сфері, а не, наприклад, інвестувати в автомобільний бізнес.

Терпіння, терпіння і ще раз терпіння

Якщо ви поставили перед собою мету, то не потрібно відмовлятися від неї після першої ж невдачі. Не завжди все виходить так, як хочеться. Часто перший бізнес-проект стає провальним. Але ця промашка повинна стати не якорем, а поштовхом до подальших дій.

Адже це отриманий практичним шляхом досвід, який в майбутньому не дозволить допустити якихось помилок.

Ідеї, які допомогли їх авторам заробити свій перший мільйон

Досвід інших людей, як вже було сказано вище, дуже цінний: він повинен мотивувати до нових звершень, дати зрозуміти, що все можливо. Ми зібрали добірку цікавих і незвичайних ідей, які в майбутньому монетизували себе і принесли своїм авторам мільйони.

 1. Американець Гері Ріс Даль подумав, що ідеальним варіантом домашнього вихованця для тих, кому складно возитися з кішками або собаками, стане звичайний камінь. Ця, здавалося б, проста ідея, стала популярною.
 2. Брати з Росії пробували себе в інвестиціях, в перепродажі товарів з Китаю. Але в підсумку знайшли себе в соціальних мережах, почали робити цікаві відеоролики, які збирають мільйони переглядів і приносять прибуток.
 3. У Світлани Єфремової на руках було 30 тисяч рублів, на які вона вирішила відкрити свій невеликий магазин з прикрасами. Згодом цю справу розрослося до неймовірних розмірів: власний бренд «Сахарок» і оборот близько 70 мільйонів рублів на рік.
 4. Американець купив дешевий автодом, відремонтував його і почав здавати в оренду. Накопичивши на нову таку машину, він придбав її, і так далі. В результаті він став власником бізнесу по прокату кемперов.

Як ми бачимо, заробити свій мільйон можна на чому завгодно. Головне – продумати ідею і зрозуміти, як її реалізувати, щоб на рахунку незабаром з’явилася заповітна сума з шістьма нулями.

І ще трохи

Відмовтеся від забобонів Багатство – це, крім іншого, образ думок. Тому важливо позбутися від тупикових ідей, які рано чи пізно обернуться проти вас. Отже, якщо хочете заробити перший мільйон, врахуйте: Ніхто вам нічого не винен. Не чекайте подарунків. Не беріть гроші в борг.

Якщо у вас немає грошей на якусь річ – значить, вона вам не потрібна. Чи не відволікайтеся. Якщо ваша мета – багатство, то йдіть до неї будь-що-будь. Не забувайте про освіту. Здобувайте потрібні навички і станьте кращим у своїй справі. Не лінуйтеся навантажувати себе додатковими джерелами доходів. Не забувайте про інших – отримуйте, віддаючи. Якщо ви мрієте про мільйон, то краще починати змолоду і набратися терпіння. І отримуйте від цього задоволення – в цьому, по ідеї, весь сенс. (Ru.ihodl.com).

Відео, як заробити перший мільйон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x