Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Топ питань про вітамін С для шкіри обличчя

Топ питань про вітамін С для шкіри обличчя

Як вітамін С впливає на шкіру обличчя?

1.Запускает процес вироблення колагену в шкірі.

2.Висвітлює шкіру, допомагає боротися з темними плямами, які з’являються при пошкодженнях сонцем.

3.Реанімує колір шкіри, обличчя стає світлим і набуває здорового сяяння, знижує сірість і в’ялість шкіри.

4.Допомагає боротися з ознаками фотостаріння: пігментні плями, потовщення шкірного покриву та нерівності, шорсткості.

5.Сприяє регенерації вітаміну Е, який також потрібний шкірі для регенерації.

Чи можна використовувати вітамін С для обличчя кожного дня?

Засоби з аскорбіновою кислотою чи вітаміном С можна використовувати щодня. Але за кількох умов:

  1. 1.Перед початком застосування вітаміну С обов’язково починайте з мінімального %, щоб шкіра звикла.
  2. 2.Щоб переконатися, що у вас немає алергії на вітамін С, проведіть тест на ділянці шкіри із застосуванням вітаміну С. Якщо поколювання буде незначним, значить все нормально. Якщо з’являється сверблячка, сильне почервоніння і неприємні відчуття – або знижуйте відсоток або вітамін вам не підходить.
  3. 3.Після нанесення засобу з вітаміном С, обов’язково використовуйте сонцезахисний крем.

Якому типу шкіри підходить вітамін С?

Вітамін С підходить для всіх типів шкіри, крім чутливої. Якщо у вас занадто чутлива шкіра, будьте дуже уважні з вітаміном С, проконсультуйтеся з косметологом і протестуйте засіб перед застосуванням. Для всіх типів шкіри рекомендується застосовувати засоби з вітамінами через день-два в невеликих концентраціях.

Читайте також: Все, що треба знати про вітамін С для шкіри

Чи можна наносити вітамін С під очі?

Всі поспіль засоби взагалі під очі наносити не рекомендується. Якщо у вас є засіб з вітаміном С у вигляді сироватки, наприклад, під очі наносити не рекомендується. Оскільки в періорбітальній ділянці шкіра занадто чутлива і можна швидше нашкодити, треба використовувати тільки ті засоби, які призначенні саме для шкіри під очима.

Але, якщо ви знайшли засіб з вітаміном С, який спеціально призначений для шкіри навколо очей, то можна застосовувати. Якщо сумніваєтеся, краще проконсультуйтеся з фахівцем.

Як зберігати засоби із вітаміном С для обличчя?

Засоби з вітаміном С краще зберігати у прохолодному місці, закритому від сонця, темному. Тому, якщо в будинку у вас буде занадто спекотно та світло, засіб просто буде неефективним. Найкраще місце – це холодильник: і темно і прохолодно. Вітамін С дуже швидко окислюється, якщо змінюється температурний режим і сонце потрапляє на нього.

Чому засіб із вітаміном С пожовк?

Якщо засіб пожовк, це означає, що окислюється вітамін С і засіб не буде ефективним. Тут варто уточнити, що дуже швидко (за місяць-два) окислюються вітаміни у формі L-аскорбінової кислоти. В інших варіантах аскорбінова кислота може бути в активному стані.

Чи можна використовувати крем з вітаміном С влітку?

Було б абсурдно не використовувати вітамін С лише в холодну пору року. Влітку вітамін С особливо необхідний для шкіри, оскільки він відновлює шкіру після впливу ультрафіолету. Звичайно, варто подбати про гарний сонцезахисний крем.

Вітамін С не дозволяє меланіну розгулятися влітку на ваших щоках, пригнічуючи його вироблення у зайвих кількостях.

Чи може вітамін С бути причиною акне?

Використання вітаміну С може викликати акне і появу прищів тільки в тому випадку, якщо шкіра довгий час пошкоджувалася високою концентрацією вітаміну та з’явилося запалення. В ідеалі вітамін С може викликати почервоніння, лущення шкіри, яке з часом проходить. А ось причиною прищів вітамін С не може бути. Крім того, поява прищів може бути зумовлена індивідуальною непереносимістю вітаміну. Тому перед застосуванням: спробуйте на шкірі, вибирайте невелику концентрацію.

Чи можна використовувати сироватку з вітаміном С на ніч?

Не важливо, в який час ви використовуєте сироватку з вітаміном С: ввечері або зранку. Головне не забувайте використовувати сонцезахисний крем після того, як вбереться сироватка, навіть уночі.

Як правильно застосовувати вітамін С для обличчя?

Ви можете вибирати ту концентрацію вітаміну С, щоб шкіра звикла. Це може бути 0,1% або 0,5%.

Максимальна концентрація вітамінів для вечірнього застосування — 0,20%. Якщо хочете застосовувати засіб з вітаміном С зранку, обмежтеся 15% і обов’язково сонцезахисний крем з найвищим SPF.

Чи можна поєднувати вітамін С з ніацинамідом?

Косметологи стверджують, що вітамін С з ніацинамідом не вступає в конфлікт, тому можна використовувати разом. Тільки варто знати, що якщо використовувати ці засоби для одного прийому, то буде підвищене почервоніння шкіри.

Чи можна наносити сироватку з вітаміном С без крему?

Сироватки з вітаміном С не містять сонцезахисних SPF компонентів, тому не можна залишати шкіру без прикриття, інакше меланін може стати занадто активним і додати вам пігментних плям. Крім того, без крему, сироватка просто дуже швидко випаровується, не встигнувши наситити шкіру.

Чи можна застосовувати вітамін С з ретинолом?

Вітамін С поєднується з ретинолом в щоденному догляді за обличчям як суміщення в одному засобі, так і в якості нашаровування. Найкращий варіант: це вітамін С вранці із сонцезахисним кремом, а ретинол увечері.

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x