Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Суха шкіра чи зневоднена — як визначити?

Суха шкіра чи зневоднена — як визначити?

Суха чи все-таки зневоднена? Це дуже поширена проблема для жінок – плутати суху шкіру та зневоднену. Після прояснення ситуації одразу стане зрозуміло, який щоденний догляд підійде для вирішення проблеми та які потрібні заходи щодо відновлення здоров’я шкіри.

Часто дівчата, які страждають від сухості шкірного покриву, як то кажуть і думають, — своїм доглядом за шкірою погіршують ситуацію. Купують засоби для сухої шкіри — і часто використовують олію та жирні креми, щоб усунути неприємну сухість і навіть лущення. А проблема так і лишається. Насправді для багатьох буде несподіванкою дізнатися, що їхня шкіра зовсім не суха, а зневоднена — і на це є низка причин і догляд необхідно вибрати зовсім інший.

Є один прихований момент у догляді за своєю шкірою, особливо, якщо жирна шкіра — чим більше прибираєш жирний блиск, тим більше його з’являється. Що й заплутує жінок, а після виявлення причини виявляється, що шкіра не жирна і не комбінована, а нормальна, але сильно зневоднена.

Розберемося, яка це суха шкіра, а яка зневоднена. Крок за кроком разом з вами пройдемо шлях визначення типу вашої шкіри і зрозуміємо, як правильно за нею доглядати.

Як визначити зневоднена у вас шкіра чи суха, чи навіть жирна?

Що характерно для сухої шкіри із боку її будови? Суха за своїм типом шкіра містить меншу кількість залоз, які виробляють сало. А ось зневоднена шкіра страждає від нестачі води, а не жиру.

Так, що шкіра може бути сухою або жирною, і при тому залишатися зневодненою.

Зневоднення всього організму завдає непоправної шкоди здоров’ю і навіть може призвести до смерті. Але хто б міг уявити, що подібний процес настільки ж шкідливий для шкіри на обличчі?

Причини зневоднення шкіри:

  • 1.мало води потрапляє в організм (простої питної води);
  • 2.неправильний догляд за шкірою: занадто часте використання мила, скрабів і тоніка на спиртовій основі, немає хорошого захисту від втрати вологи в доглядовій косметиці;
  • 3.пересушене повітря у приміщенні;
  • 4.занадто великий вплив сонця (ультрафіолету);
  • 5.погода та зміна температурного режиму;
  • 6.неправильне харчування також здатне зневоднювати весь організм, як і шкіру;
  • 7.занадто багато кави, сигарет, алкоголю.

Що ж рекомендують експерти-косметологи: як виявити проблему зневоднення шкіри?

Крок 1. Діагностика шкіри
Слід усвідомити, що сухість відноситься до типу шкіри, а зневоднення – це стан шкіри, з яким слід щось робити.

Сухій шкірі не вистачає олії, тому що вона виробляє набагато менше шкірного сала, ніж нормальна шкіра, а нестача шкірного сала означає, що шкіра не містить ліпідів, необхідних для збереження вологи та створення міцного бар’єру для захисту від зовнішніх агресорів», — каже Тата Харпер , фундатор Tata Harper Skincare .

Зневодненій шкіри не вистачає води (вологи). Зневоднення спричинюється багатьма зовнішніми факторами, але найпоширенішими є погода, довкілля, дієта та споживання кофеїну, які можуть призвести до зменшення вмісту води у шкірі.

Ще один метод – вщипнути себе за щоку: якщо шкіра тримає форму і після щипка повертається на місце – все нормально, якщо залишається зморшка і шкіра втрачає форму – ваша шкіра потребує води і є зневодненою до крайності.

Як визначити: суха у вас шкіра чи зневоднена?

Як дзеркало може вам показати, коли шкіра зневоднена:

  • -стягується і морщиться;
  • -тьмяніє;
  • -з’являються зморшки, яких раніше не було (мімічні зморшки);
  • -темні кола під очима (може і серце працює зі збоями чи нирки, тому важливо перевірити цей пункт).

Крім цього, є ще й загальні ознаки зневодненої шкіри:

  • -почервоніння;
  • -сильна гіперемія;
  • -запалення.

Що робити, якщо шкіра зневоднена – лікування

Якщо шкіра просто суха, є кілька способів заспокоїти її, наприклад, збільшити споживання антиоксидантів і зменшити кількість кислот у догляді.

Відлущування відмерлих тканин – шлях до харчування та оновлення шкіри

У міру накопичення омертвілої шкіри зменшується пропускна здатність зволожувальних та поживних засобів. Рекомендується відлущувати не рідше одного разу на тиждень для видалення клітин шкіри, що ороговіли (відмерли), що розчистить шлях вашому засобу для зволоження.

Додайте сироватку у свій щоденний догляд

Щоб зволожити шкіру, намагайтеся використовувати сироватки та наносьте їх перед будь-яким зволожуючим засобом. Дуже добре для шкіри застосовувати сироватку з гіалуроновою кислотою. Тут знайдете для себе основні сироватки, які є топовими на ринку України. Не дякуйте!

Ваша шкіра природно виробляє гіалуронову кислоту, і додаткове її застосування є ключем до вирішення проблеми зневоднення. Рекомендується використовувати продукти, що містять стимулятори гіалуронової кислоти, такі як The Ordinary. Гіалуронова кислота 2% + B5 або продукти, що містять пептиди, які підвищують здатність вашої шкіри виробляти власну гіалуронову кислоту.

На ніч потрібно наносити сильний зволожуючий засіб

Якщо в кімнаті сухе та нагріте повітря — шкіра втрачає під час сну в 2 рази більше рідини. На ніч використовуйте сильний не комедогенний та безмасляний зволожувач.

Орієнтуйтеся у виборі засобу на пору року

Зміни температури та вологості впливають на те, як ваша шкіра виглядає. Взимку холодне повітря з низькою вологістю може призвести до висихання шкіри та появи тріщин або подразнення. Холодне повітря також звужує пори, зменшує циркуляцію та зменшує вироблення шкірного сала. Низька вологість, гарячий душ і опалення також сприяють зневодненню шкіри, тому важливо створити режим, специфічний для зими, щоб заспокоїти шкіру.

А що влітку? Влітку теж зайва активність сонця не на користь вмісту вологи у шкіряному покриві. Тому важливо застосування сонцезахисного крему та якісного зволожуючого засобу.

Оживіть організм і шкіру – пийте воду

Очевидна річ, правда? Але багато хто нехтує цим знанням. Важливо визначити свою норму води, яку слід випивати щодня та не відступати від неї. Внутрішня гідратація життєво необхідна. Пийте багато рідини та їжте фрукти та овочі, вживайте незамінні жирні кислоти. Середня норма – 8 склянок води (рідини) на день, все залежить від вашої ваги та зросту.

Зволожувач механічний – ще один помічник, щоб напоїти вашу шкіру

Сухе повітря підсилює неприємну ситуацію зі зневодненою шкірою. І вихід – це встановити зволожувач у кімнату (спальню), офіс або по всьому будинку.

Як підтримувати наповненість шкіри вологою – попередження проблем

Сухість шкіри – це той тип, який супроводжує вас більшу частину життя. А ось зневоднення – це стан, який слід лікувати та ретельно спостерігати за шкірою, коли вдасться відновити водний баланс.

Коли шкіра вдосталь зволожилася – клітини набухають і зводиться до мінімуму поява зморшок і птозу, зовнішній вигляд не такий втомлений.

Джерело інформації www.allure.com

ТОП ЗАСОБІВ ДЛЯ ЗВОЛОЖЕННЯ ШКІРИ від редактора slovesa.in.ua

Дерматологическая сыворотка La Roche Posay Гиалу Б5 для коррекции морщин и восстановления упругости чувствительной кожи Дерматологическая сыворотка La Roche Posay Гиалу Б5 для коррекции морщин и восстановления упругости чувствительной кожи
Гиалурон-Филлер Eucerin Витамин С бустер Гиалурон-Филлер Eucerin Витамин С бустер
Сыворотка для лица Hillary Гиалуроновая Сыворотка для лица Hillary Гиалуроновая
Дневной крем-гель Vichy Aqualia Thermal для глубокого увлажнения кожи Дневной крем-гель Vichy Aqualia Thermal для глубокого увлажнения кожи
Аква-флюид L’Oréal Paris Skin Expert Гений Увлажнения для нормальной и смешанной кожи с Алоэ Аква-флюид L’Oréal Paris Skin Expert Гений Увлажнения для нормальной и смешанной кожи с Алоэ
Увлажняющее средство La Roche-Posay Effaclar Н для проблемной кожи Увлажняющее средство La Roche-Posay Effaclar Н для проблемной кожи

Стаття містить партнерські посилання. Коли ви купуєте щось за нашою рекомендацією, ми заробляємо партнерську комісію.

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x