Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Що таке копірайтинг, види копірайтингу

Що таке копірайтинг, види копірайтингу

Кожна людина має свій характер, свої недоліки, свої здібності, бажання, мрії. Для кожного амбіції займають свою сходинку в картині світу. Саме амбіції виступають на перший план, коли потрібно щось комусь довести.

Ось сидиш в декреті із малою дитиною: займаєшся, чим хочеш, часу більше ніж достатньо, нікуди не потрібно поспішати. Але в якусь мить розумієш, що немає спільних тем для розмови з людьми, тупієш чи що? Далі – гірше.

Починається брак грошей не лише на себе, але і на дитину. Всі речі вийшли з моди, а купити нові дорого, та й домашній бюджет якось до цього не пристосований. Хочеш одягнути дитинку в найкраще і найгарніше – а скупляєшся на секондах. 

Робота в таких випадках (коли треба вже і зараз) потрібна без будь-яких внесків (або із мінімальними). А що таке декрет? Це вся в пелюшках, сорочечках, іграшках та розвивашках – працювати хотілося на дому.

Отже, що шукають молоді мамочки, які знаходяться в декреті, а чоловіки не можуть забезпечити повністю сім’ю? Починаються пошуки…

Скільки різних сайтів, оголошень, пропозицій – просто море, але не все так просто: то потрібен якийсь початковий внесок, то пройти купу тестів на різну тематику.

Як знайти роботу мрії

(від автора) Один раз я спілкувалася із жінкою, яка познайомила мене з копірайтом. Власне, я і так цим займалася до декретної відпуски. Адже вчитель-філолог – це море текстів, літератури та різних творчих завдань. Але, перша думка про цей невідомий “копірайт” була помилковою: я не вірила, що таким чином можна заробляти гроші.

Але як тільки я побачила на своєму рахунку перші гроші, сумніви стали розвіюватися. При цьому я і в роботі стала набирати обертів. Мене перестали лякати нові і більш важкі теми. Крім того навчилася відстоювати свою думку, та й зарядка для мозку однозначна. Щодо старої роботи навіть не знаю. Я тут так добре освоїлася, зарплата навіть більше колишньої. Всім бажаю спробувати.


А тепер кілька слів про те, що ж таке копірайт, і як саме з ним працювати.

Що таке копірайт, види копірайтингу

Копірайт (від анг. Copywriting, тобто copy – рукопис, копіювати, з’єднувати і write – писати) – це діяльність, спрямована на написання унікального контенту для розвитку сайту.

Копірайтинг трансформується із кожним днем. Все більше сайтів створюється, тому потрібні спеціалісти, які зможуть заповнити їх контентом. 

Якщо написання текстів розглядати з боку додаткового заробітку, тоді

Копірайтинг – це оптимальний варіант для роботи вдома без потреби довгого навчання та тренувань, досвід приходить після написання кілька сотень текстів. 

Якщо дивитися з боку власників сайтів, яким людина, яка буде наповнювати сайт унікальним контентом, тобто копірайтер, потрібен як повітря:

без оптимізованих і унікальних статей, описів, оглядів, коментарів та іншого, сайт просто не буде розвиватися і заробляти. 

Умовно копірайт ділиться на кілька типів:

  1. Іміджевий копірайт. Відноситься до поняття «брендинг». Для розвитку будь-якої компанії необхідно створення унікального логотипу, слогану, опису, добірки і просто для створення певного іміджу, який буде заробляти. Копірайт потрібен з нуля, для створення бренду, і потім для розвитку, написання прес-релізів, наповнення сайту, описів товарів або послуг.
  2. Тематичний копірайтинг. Коли копірайтер обирає для себе певну тему і прокачує свої вміння лише в ційтемі,або суміжній. До прикладу: медичний копірайтер – має освіту лікаря, медсестри або будь-які курси, пов’язані із медициною і пише тексти лице на медичку тематику. В основному, для медичних порталів, лікарень. Або, спеціаліст обирає для себе тему саморозвитку і – і пише лице в цьому напрямку. 
  3. SEO-копірайтинг. Це рівень вище, ніж просто копірайт або рерайт. Копірайтер повинен написати оптимізовану статтю, і вимог до написання може бути дуже багато. в 2021 році seo-копірайтер – це дуже затребувана професія, і до того ж віддалена. 
  4. Копірайт коментарів, оглядів і рецензій. Тут специфіка полягає в умінні оперувати не тільки науковим стилем, а й науково-популярними поняттями, жаргонізмами, просторіччями. У подальших статтях я буду заглиблюватися в усі ці види. До зустрічі в наступних статтях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x