Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Його Величність Вінтаж – особливості стилю, походження

Його Величність Вінтаж – особливості стилю, походження

Походження стилю Вінтаж і навіть сама назва зобов’язана виноробам, які так називали вино, витримане в потрібних умовах. Простіше кажучи, це те, що витримало перевірку часом, визріло. До стилю Вінтаж, не має значення, в меблів він або в одязі, аксесуарах, можна віднести речі, створені не пізніше 1980-х, але і не раніше 1910-х років. Вінтаж, на відміну від ретро, ​​вузькоспрямований і, як правило, чітко повторює якусь конкретну епоху або десятиліття.

У стиль потрапляє те, що свого часу було вкрай популярно, що асоціюється з конкретним періодом. Наприклад, в стилі одягу найважливішими вважаються аксесуари: окуляри, біжутерія, сумочки, рукавички, намиста, брошки, сережки.

Підходить і неовінтаж – щось зроблене своїми руками, стилізоване під потрібну епоху. Це далеко не дрібниці. Вони завершують образ, надають йому потрібний відтінок, настрій, точність, якість.

Його Величність Вінтаж - особливості стилю, походження
Стиль вінтаж

Дуже важливо знати, що конкретно носили в те чи інше десятиліття, з чим комбінували і ні в якому разі не поєднувати з речами іншої епохи.

Стиль вінтаж структурно поділяється на кілька підтипів:

  1. Повоєнні 20-е. Це прямокутні силуети суконь жінок, які відмовилися від пишності початку епохи, занижена талія, асиметричний низ, манто з екстравагантного хутра, перли, короткі стрижки, яскравий макіяж, боа і мундштук – ось що таке вінтаж 20-х. Дуже добре підходить для тематичних вечірок, нерідко частково зустрічається в інших стилях.
  2. І знову війна – 30-е-40-е. Строгість ліній, чіткі подовжені спідниці, темні тони і білі комірці. Все було просякнуте суворістю Другої світової війни.
  3. Звільнені 50-е. Пишний верх, тонка талія, широка спідниця, що закінчується на середині ікри, червона помада, світле волосся, яскраві очі – золотий вік Голлівуду, що асоціюється з прекрасною Мерлін Монро.
  4. Натхненні 60-е. Плаття-трапеція до коліна, взуття на високих підборах або мокасини, блейзер з поясом – ось що стало символом моди щасливих 60-х.
  5. Учасники протесту 70-е. Джинси-кльош, яскраві принти на майках, черевики на платформі і хіпі нікуди не пішли і періодично нагадують про себе на подіумах високої моди.
  6. Рокерські 80-е. Міні, підплічники, яскраві кислотні кольори, металевий відлив і шкіра в одязі, легінси і сукні-тюльпани. Все просякнуте духом змін, нових надій і втоми від вантажу історії.

Що б не здавалося привабливим в вінтажному стилі або навіть відразливим, він не залишає байдужим, і завжди знайде шанувальників серед найчастіше зовсім різних людей.

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x