Вас може зацікавити

Що іще цікавого

10 стратегій творчої людини

10 стратегій творчої людини

Творча особистість притягує до себе людей, відноситься до навколишнього світу нестандартно, має особливий погляд на речі, має в своєму арсеналі масу оригінальних думок.

Любов до творчості – основна ознака, яка відрізняє одну людину від іншої, формуючи особистість творчу і креативну. Скажіть, як ви ставитеся до творчості, і я скажу, хто ви такий!

Всі ми віримо, що діти народжуються з колосальними творчими здібностями, але потім втрачають в процесі дорослішання ці якості. Як можна виховати в собі творчість? Як перетворити своє життя на суцільну низку творчості і неординарності? З чого ж почати?

Як розвинути в собі творчість?

  1.  Скажіть СТОП ізоляції!

Щоб творчий сенс життя продовжував розвиватися, спробуйте бути максимально відкритими для інших людей. Спробуйте дізнаватися в особистостях думки, ідеї, які носять суто оригінальний відтінок. Критика інших віддаляє від вас людський досвід далі, ніж ви можете припустити.

Щоб зародити творчість в собі, варто володіти базою знань, яка дозволить відрізнити просте від складного, творче від уже відомого і буденного.

Як розвинути в собі творчість

  1. Формуйте оточення, яке буде вас збагачувати!

Сенс цієї стратегії полягає в тому, що необхідно формувати навколо себе таке середовище, яке надавало б стимулюючий вплив на мотивацію до творчої діяльності.

Без наявності такого «захисту» важко встояти перед тими, хто буде атакувати ваші нові ідеї, творчі задуми. Стимулююче середовище – це джерело для нових творчих ідей. 

  1. Більше подорожуйте!

Чому подорож вважається важливим фактором, що активізує творчий потенціал людини? Людина не просто відпочиває під час подорожі, але і пізнає багато нового: розумово, емоційно, інтелектуально. Будь-яка нова зустріч, нові враження, народжують нові асоціації. Зміна навколишнього оточення викликає свіжі думки.

Ми бачимо себе з боку в своєму середовищі проживання, з’являється необхідність міняти свої звички, точку зору і т.д. Ми отримуємо багато нових сигналів від навколишнього світу, адаптуючи їх під себе, помічаємо нові грані дійсності.

  1. Навчіться розважатися!

Не секрет, що почуття гумору, вміння віддаватися веселощам або завзято грати – це ознаки творчих людей. Важко собі уявити людину без гумору, веселою енергії, який є лідером творчої групи. У грі людина природним чином звільняється від своїх комплексів, що вкрай важливо для розкриття творчого потенціалу.

Творчий процес – це синтез гри, гумору і веселощів!

  1. Більше читайте!

Чи замислювалися ви, з якою метою потрібно читати книги? Бути більш поінформованим? Щоб відповідати на питання вікторини?

Стовідсотково Ні! Читати потрібно для того, щоб навчити свій розум самостійно ставити проблеми, а потім вирішувати їх.

Читання розвиває різні види мислення. А найважливіше – вчить нас творчому мисленню.

  1. Чи любите мистецтво?

Мистецтво – це форма пізнання навколишньої дійсності крізь призму самого себе.

Мистецтво – це найпотужніший інструмент, здатний перенести нас зі стану буденності в світ фантазій і уяви. Мистецтво, безпосередньо без слів, здатне дійти до свідомості і душі кожного. Не нехтуйте силою мистецтва при вирішенні творчих проблем.

Захоплення живописом, музикою, танцями та ін. видами мистецтва – невичерпне джерело творчого натхнення незалежно від роду вашої діяльності.

  1. Освоювати нові технології

Сучасні технології можуть значно підвищити ефективність і продуктивність творчої діяльності. Навіщо створювати велосипед нескінченну кількість разів, якщо можна піти далі, а велосипедом просто користуватися. Технології прискорюють творчий процес і є формою вираження творчих ідей.

8. Активізуйте свій Розум!

Дуже часто ми опиняємося в ситуації, коли необхідно запропонувати кілька варіантів вирішення творчого завдання. І тут на допомогу можуть прийти методи активізації мислення.

Іноді слід змусити свій мозок попрацювати, щоб створити щось досі небачене. Необхідно володіти такими методами, щоб видати за короткий час якомога більше оригінальних ідей

  1. Довіряйте своїй інтуїції!

Інтуїція або внутрішній голос, самостійний фактор, який грає помітну роль в творчому акті. Прикладів, що доводять цю тезу, чимало. Досить згадати геніальні відкриття і винаходи, зроблені завдяки інтуїції.

  1. Будьте духовні!

Духовність може проявлятися в декількох аспектах. Духовність – як віра в безмежні можливості Вищого Розуму. Це випадок, коли ми вважаємо, що нас веде чиясь воля на шляху творчих шукань.

Духовність – як спосіб зв’язку з підсвідомістю. Уміння витягувати з підсвідомості підказки. Духовність – як гармонія між нами і Всесвітом.

Хто не згоден з тим, що думка про творчість завжди пов’язана з бажанням робити добрі справи, змінити світ на краще, вдосконалювати відносини між людьми? Будь-яка духовна практика також заснована на цих принципах.

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x