Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Як кухонний куточок в невеликій кухні дозволяє створити затишну обідню зону?

Як кухонний куточок в невеликій кухні дозволяє створити затишну обідню зону?
У більшості сучасних квартир та будинків кухонне приміщення доволі компактне. А в ньому ж доводиться забезпечити умови не тільки для приготування, але й для комфортного споживання їжі. Створити комфортну обідню зону дозволить у невеличкій кухні кухонний куточок. Купити в Україні його найбільш вигідно в інтернет-магазині компанії RoomDepot. Тут ви знайдете різноманітні моделі в сучасних стилях та під класичний інтер’єр. Вас приємно вразить велетенський асортимент розмірів, форм, кольорів, видів тканини для оббивки.

За якими критеріями вибрати кухонний куточок для невеликої кухні?

Щоб створити затишне місце для сімейних обідів за допомогою меблів, потрібно враховувати їх особливості. Звичайно, кухонний куточок для маленької кухні купити потрібно досить компактний. Проте це не означає, що вам доведеться відмовитися від зручних меблів. 

Секрети вибору меблевого гарнітура

Насправді якщо підійти до цього питання зважено, в компактні шафки можна вмістити стільки ж речей, як і в велетенський гарнітур. Секрети вибору доволі прості:

  • Вибирати куточок так, щоб він якнайбільш раціонально зайняв вільне місце. Він може органічно вписатися в нішу чи пустий куток кімнати. Відповідно форма кухонного куточка буде Г- чи П-подібною.

  • Віддати перевагу компактним диванчикам, під якими облаштовано вільні ніші для зберігання кухонного приладдя чи навіть сипучих продуктів. Це дозволить розвантажити кухонні шафи та охайно розмістити набагато більше речей.

  • Звернути увагу на модульні кухонні куточки. Замовити для невеличкої кухні їх вигідно в тому плані, що елементи гарнітуру можна переставляти в міру потреби. Якщо він буде менш статичним, то це дозволить раціонально використовувати простір.

Характеристики кухонних куточків

Кухонний куточок Гармонія

  • Під час вибору такого меблевого гарнітуру потрібно в першу чергу звертати увагу на його розміри. Адже він повинен вписатися в кухонний простір, якого не так багато.

  • В каталозі інтернет-магазину RoomDepot можна підібрати варіанти оптимальної висоти, довжини та ширини. 

  • Комплектація такого гарнітуру може теж буду різною. Окрім самого дивана, в куточок може входити стіл та стільці.

  • Під сидінням може міститися об’ємна ніша, в яку можна складати все необхідне. Це додасть кухні комфорту та охайності.

  • Матеріал куточка має бути таким, щоб не вбирав вологу. Завдяки цьому він не забруднюватиметься, тому за ним легше буде доглядати.

  • Дуже зручно, якщо диван кухонного куточка трансформується і створює справжнє спальне місце. На ньому зможуть ночувати гості.

  • Колір гарнітуру повинен гармоніювати з інтер’єром кухонного приміщення. Добре якщо він виготовлений з того ж матеріалу, що й шафи, або перекликається з ним за кольором.

Консультанти інтернет-магазину Румдепот підкажуть вам ще багато секретів, як для великої кухні правильно вибрати кухонний куточок з каталогів провідних виробників меблів. Це дозволить вам створити затишну атмосферу в кухні, яка стане справжньою оазою комфорту й тепла.

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x