Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Який вид екрана для проектора краще обрати?

Який вид екрана для проектора краще обрати?
Якщо ви плануєте облаштувати у вітальні домашній кінотеатр з проектором, важливо правильно обрати проекційний екран. Адже від його характеристик, типу поверхні, залежить якість зображення. Розглянемо основні різновиди проекційних екранів, котрі ви можете обрати не лише для дому, але й для презентацій у офісі, в шкільних аудиторіях.

Тип конструкції проекційного екрану 

Певно, це найважливіша характеристика, яку найперше варто враховувати, обираючи екран для проектора. Обирати цей параметр варто, визначивши для себе мету використання: будете ви транспортувати екран чи він буде встановлений на одному місці. 

Стосовно цього критерію екрани бувають стаціонарними та мобільними (переносними).

Стаціонарні екрани встановлюються в обраному місці, не передбачають можливості транспортування. Такі екрани встановлюються у:

  • 1.вітальнях; 

  • 2.переговорних кімнатах;

  • 3.конференц-залах,

  • 4.аудиторіях.

Стаціонарні екрани своєю чергою можуть бути монтуватися на раму або ж кріпитися у вигляді короба, в який згортається полотно екрану. 

Натяжні екрани на жорсткій рамі дають ідеально рівну поверхню – це важливо, якщо ви хочете добитися ідеально чіткого, якісного зображення. Натяжні екрані найчастіше обирають для домашніх кінотеатрів. Полотно в цих модифікаціях кріпиться кнопками чи люверсами. 

Екрани в коробі можуть кріпитися в будь-якому зручному місці: над класною дошкою, вікном. Такий різновид екранів може бути ручним чи моторизованим. 

Ще один цікавий різновид екрана — вбудований (стельовий), для якого потрібно мінімум вільного місця. Завдяки незвичайному конструктивному рішенні, у згорнутому вигляді екран практично непомітний у приміщенні. Зручність використання забезпечується двигуном і пультом керування. 

Портативні екрани можна переміщувати, тому саме ці моделі найчастіше використовують для виїзних презентацій. Переносні екрани оснащуються штативом, на якому його можна закріпити в приміщенні, а для транспортування передбачений тубус.

Види портативних проекційних екранів 

Екран проекційний Projecta SlimScreen MW 10201072

Переносні екрани бувають трьох видів: 

  • 1.на штативі; 

  • 2.на двох ногах; 

  • 3.підлоговий (настільний).

Екран на штативі — це найкраще рішення для моделей з полотном шириною 2.5 метри. Екрани на штативі вважаються найкомпактнішими та мобільними з усіх портативних модифікацій. 

Екрани на двох ногах стійкіші, тому часто їх можна зустріти з шириною полотна від 2.5 метрів. Окрім того, за рахунок особливостей конструкції, такий екран не спотворює зображення, його зручніше перевозити. У зібраному стані екран поміщається в кейс, а не тубус. 

Підлогові і настільні мобільні екрани ідеально підходять для короткофокусних мобільних проекторів. 

Пряма чи зворотна проекція? 

На цю функцію теж потрібно зважати, при виборі екрану в Showtime. Екрани прямої проекції працюють за принципом дифузного відбиття світла, яке подається на них. В екранах зворотної проекції зображення формується за принципом дифузного пропускання світла.

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x