Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Грунт-емаль 3-в-1 – суттєва економія часу та фінансів

Грунт-емаль 3-в-1 – суттєва економія часу та фінансів

Процес фарбування металевих поверхонь вимагає особливого, уважного ставлення. Потрібно попередньо підготувати поверхню, очистити її від бруду та залишків іржі. Для цього часто використовують засіб для видалення іржі, котрий знімає з поверхні її великі часточки. Проте відносно недавно на будівельних полицях з’явився матеріал — грунт-емаль, котрий дозволяє значно скоротити підготовчий етап, зменшити витрати на підготовку металевих поверхонь. Такий універсальний грунт може застосовуватися для фарбування не лише металевих, але й дерев’яних, бетонних, мінеральних та цегляних поверхонь.

Що ж таке — грунт-емаль 3-в-1? 

Цей лакофарбовий матеріал містить в собі три компоненти, котрі виконують функції: 

  • – антикорозійного ґрунтування; 
  • – емалі, стійкої до вологи;
  • – модифікатора іржі.

Основою такої емалі є алкідно-уретановий лак, доповнений антикорозійними пігментами, наповнювачами, котрі створюють додатковий захист від корозії. Модифікатор іржі зв’язує і нейтралізує часточки іржі, залишаючи чисту поверхню. Оскільки летюча частина в грунт-емалі — це уайт-спірит, розбавляти матеріал можна саме ним. 

Основні відмінності та переваги застосування грунт-емалі 3-в-1: 

  • – Скорочення часу на підготовку поверхні до нанесення емалі. При видаленні іржі зі старих металевих поверхонь лишаються часточки іржі, котру важко видалити механічним чином.
    Саме для таких випадків був розроблений модифікатор іржі, котрий знешкоджує іржу, лишаючи чисту поверхню.
  • – Високий рівень захисту готового покриття. Алкідно-уретанові компоненти надають емалі стійкості до пошкоджень, вологи, негативного впливу атмосферних явищ. 
  • – Всі компоненти в одній тарі — вам не потрібно купувати окремо модифікатор іржі та емаль. Ви просто наносите грунт-емаль на поверхню, щоби отримати естетичне, стійке покриття. 

Популярні різновиди грунт-емалі 

Однією з найвідоміших універсальних грунт-емалей є Dnipro Contact Premium Express. Після висихання ця емаль створює покриття високого ступеня глянцю, стійке до впливу атмосферних факторів. Грунт-емаль представлена базовими насиченими кольорами, котрі не вицвітають на сонці протягом 10 років. Також ця емаль відрізняється стійкістю до впливу бензину, кислот. 

Таку емаль рекомендується застосовувати для фарбування тракторів, вантажної техніки, сільськогосподарських машин. 

Грунт-емаль 3-в-1 — суттєва економія часу та фінансів

Також ви можете обрати різновид грунт-емалі з молотковим ефектом — Dnipro-Contact Hammer Paint. Такий грунт-емаль застосовують для створення естетичного покриття на металевих меблях, конструкціях, котрі використовуються в складних температурних умовах. Також емаль з молотковим ефектом актуальна при фарбуванні альтанок, парканів, воріт. 

Обрати універсальну, стійку до впливу вологи, перепадів температур, грунт-емаль вам допоможуть у магазині «ОколоРемонта».

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x