Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Зумба для схуднення вдома

Зумба для схуднення вдома

Пам’ятаєте, коли всі шаленіли від танцю живота чи пілатеса? Тож ці способи схуднути та створити фігуру мрії зараз активні, але наразі активно розвивається симбіоз латиноамериканських танців і фітнесу під назвою Zumba.

Запальні, спортивні, з посмішкою на обличчі, активні і настільки ж ефективні для всіх і кожного, від дітей до людей похилого віку, все залежить від мети, тренувань та бажань. Це все Zumba, як тип програми танцювального фітнесу, яка поєднує вправи та рухи з латиноамериканських танців.

Історія про Зумбу

Зумба я- вид тренування та спосіб схуднення

Все почалося з невинного кроку фітнес-тренера Альберто Переса, коли він залишив диски з музикою для тренувань фітнесом вдома. У машині він знайшов касети зі своєю улюбленою музикою. Він полюбляв мамбу, самбу та румбу, тож вирішив поставити цю музику. І що дуже здивувало, що відвідувачі були в захваті від поєднання фітнес-вправ із запальною музикою румби.

Таким чином, наприкінці 80 -х років минулого століття шлях Зумби розпочався в Латинській Америці. Наприкінці 90 -х США зустрілися із Зумбою, а звідти вона розпочала свій шлях по Європі, Австралії, Канаді.

У той же час офіційна назва “Zumba” отримала новий напрямок фітнесу.

У 2000 році Альберто вирішив переїхати до США, де він познайомився з двома успішними бізнесменами Альберто Перлманом та Альберто Агіоном. Маючи шалену інтуїцію до всього нового та вигідного і прибуткового, вони швидко зрозуміли, що їх новий друг, який закоханий у Зумбу, допоможе заробити мільйони в цьому новому напрямку.

І вони не помилилися, заснувши компанію Zumba Fitness LLC, яка займається професійною підготовкою викладачів ліцензування в Зумбі у 185 країнах світу. На сьогоднішній день Zumba Fitness – це найбільша зареєстрована торгова марка фітнес-індустрії з більш ніж 15 мільйонами студентів у 200 000 залів по всій планеті.

Чи можна схуднути за допомогою Зумби

Ви можете схуднути, вивчаючи рухи Зумби і в той же час, не виснажуючи себе ненависними силовими тренуваннями в тренажерному залі, або змушуючи себе бігати.

Під час уроку рухи високої інтенсивності замінюються середньою інтенсивністю, що дозволяє спокійно втратити 500 і більше калорій.

Під час Зумби пульс тримається в діапазоні 64–94% від максимальної частоти серцевих скорочень і в середньому становить 79%. Цього достатньо для укріплення серцево-судинної системи та покращення витривалості тіла.

Головне, що працює під час тренувань, – це прес та ноги. Стрибки та випади ідеально накачують сідниці та стегна.

Але верхня частина тіла залишається менш залученою до тренувань. Щоб зберегти пропорційність у зменшенні сантиметрів під час схуднення, ви можете використовувати гантелі, додатково укрыплюючи руки та плечі.

Читайте також: Танець живота для схуднення

Цей тип фітнесу підвищує рівень енергії та покращує настрій. Під час занять виробляється серотонін – гормон гарного настрою, внаслідок якого з’являється позитивне ставлення до себе та інших.

Як Зумба впливає на фігуру

Зумба просто дивом змінює фігуру жінки після 3 місяців активних тренувань. Зайві кілограми поступово зникають, відкривши красу тіла з іншої сторони.

Фігура помітно підтягується і набуває рельєфності.

Більше не буде «слонової ходи», ви придбаєте легкість і граціозність. Уявіть, що ваша постава зміниться, і в дзеркалі більше не буде повної жінки.

Багато людей запитують, чи можна повним жінкам займатися зумбою, чи буде користь та відчутні результати. Будуть результати після занять зумбой, які вам сподобаються. Ну, по-перше, ставлення до себе зміниться. По-друге, тіло стане гнучким та струнким.

Скинути величезну кількість ваги не вийде, якщо ви займаєтесь лише Зумбою і продовжите їсти шкідливу їжу, солодке, борошно. Щоб подвоїти результати – подумайте про свій раціон, нехтуйте смаженими та солодкими продуктами. Надайте перевагу корисним продуктам, овочам та фруктам.

Читайте також: Як вибрати танці для схуднення

Чим іще корисна Zumba, за винятком схуднення

Зумба – ідеальний помічник для розкриття себе як жінки, оскільки ритмічні рухи стегон, живота, ніг, під ритмічні та повільні латиноамериканські рухи допоможуть відчувати себе сексуальною та привабливою.

Займатися зумбою корисно для фігури

Зумба працює як антидепресант – якщо танцювати, то просто нереально залишатися в поганому настрої, всі проблеми та негаразди забуті. Ви залишаєтесь наодинці зі своїм тілом та ритмом.

Після 2-3 місяців активних тренувань Зумбою в залі чи вдома розвивається почуття ритму. Будь-який урок, що включає хореографію та ритм, змушує мозок працювати по-новому. І оволодіння цими ритмічними танцювальними моделями може принести користь мозку.

Цікаві факти про Зумбу:

 • внесена до книги записів Гіннеса;
 • У Філіппінах у 2015 році проводилася велика частина Zumba Party, яка нараховувала 12975 людей;
 • Зумба як торгова марка була зареєстрована в 2001 році;
 • стала популярним та затребуваним фітнес-тренуванням;
 • понад 1,20 000 людей займаються Зумбою.

У яких випадках і хто не може займатися зумбою:

 • якщо є серйозні патології кісткової тканини;
 • під час вагітності;
 • якщо спостерігається гіпертонія;
 • є захворювання серцево-судинної системи;
 • варикозне розширення вен;
 • патології мозку;
 • цукровий діабет (лише з дозволу лікаря, оскільки рівень інсуліну в крові може різко збільшуватися).

Видео уроков для занятий зумбой

Застосунки для занятій зумбою


 

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x