Свіжі новини на порталі КИЇВ.org

Новий інформаційний портал Києва: дізнавайтеся самі гарячі новини із перших вуст

Україна та світ зараз переживає не найкращі часи свого розвитку: війни, пандемія та проблеми із екологією. І зараз кожна людина має слідкувати за перебігом світової гонки в сфері економіки та поширеністю COVID-19 в Україні. Свіжі новини пропонуємо читати на інформаційно-аналітичному порталі КИЇВ.org.

Які теми висвітлює інформаційний портал міста Києва

  • Новини Києва та області по районам: Дарницького, Деснянського, Дніпровського, Голосіївського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом’янського та Шевченківського.
  • На сторінках інтернет-видання висвітлюються найгарячіші теми суспільства.
  • Також портал висвітлює роботу державної влади та місцевих органів, повідомляє точку зору та думки депутатів про сучасний стан економіки та.
  • Все про Київ та киян: гарні місця, важливі події, знакові дати.

Основне завдання видання – це сприяти розширенню інформації про суспільно-політичне житті в місті, а також обізнаність людей останніми новинами громадськості. Крім того, місія -спряти побудові такого суспільства, яким будуть пишатися наші діти.

Про що іще можна знайти інформацію на порталі: про погоду і ціноутворення, житлово-комунальні тарифи та нововведенні в Києві, про освіту та школу, ВНЗ та дошкільні заклади, про перебіг пандемії COVID-19 та питання здоров’я та медицину.

А також значну частину матеріалів складають відомості про закони та владу, що робить Верховна Рада та президент для міста та країни. Розглядаються питання пенсій та заробітних плат, інших виплат громадянам.

Новини Києва від інформаційного порталу «КИЇВ.org» — це завжди вчасно, правильно та доречно. Журналісти швидко реагують на факти та повідомлення, відразу інформуючи громадян про них на сторінках порталу. І що важливо — всі новини рідною українською мовою.

Для прикладу, на порталі можна знайти інформацію про гарні місця в Києві, основні відомості про погоду, яка очікується в найближчі дні/місяці, які закони були прийняті та точка зору відомих діячів політики, про життя громадян та проблеми, із якими зіткнулися люди.

Активно висвітлюються новини про війну на Донбасі. А також про те, як влада реагує на ситуацію із війною, що робить у напрямку регулювання.

Видання повідомляє актуальні новини МОЗ та інформує, як буде проходити навчання в школах, чи будуть працювати дитячі садочки.

Після виборів повідомляється, як країна та місто будуть жити та які обіцянки виконуються чиновниками.

 

Подпишись на наш канал

Post Author: Таня Нестеренко

Занимаюсь маркетингом и продвижением сайтов (корпоративных сайтов, блогов и интернет-магазинов), брендов. Иногда пишу и творю тут, на моем ресурсе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *