SLOVESA — журнал о развитии

Наша фишка — креативность

Вас может заинтересовать

Метки

1 вересня (2) 1 сенября (2) instagram продвижение (2) Ожирение (3) аллергия (4) бальзам для губ (2) бренд (7) гиперпигментация (3) диета для похудения (2) завтрак (3) инстаграм (2) инсулин (4) инсулинорезистентность (6) как похудеть (4) кетогенная диета (3) кето диета (3) кислотный пилинг для лица очищение лица (2) кисти для макияжа (2) кокосовое масло для волос (2) конструктор в подарок (2) кортизол (2) краткосрочное голодание (2) мелазма (2) меланодермия (2) мода (2) отеки при беременности (2) отек лица (2) отечность (2) очищение кожи (3) пигментация кожи (2) подборки фильмов (4) полезные завтраки (2) резистентность к инсулину (3) ретинол (2) сахарный диабет (3) сахарный диабет 2 типа (2) сухая кожа (3) творчество (3) тестостерон (2) тревожность (2) устойчивость к инсулину (2) физическая активность (2) что подарить девушке на день влюбленных (2) что подарить ребенку (2) что посмотреть на выходных (3)

Что еще интересного

Новий інформаційний портал Києва: дізнавайтеся самі гарячі новини із перших вуст

Новий інформаційний портал Києва: дізнавайтеся самі гарячі новини із перших вуст

Україна та світ зараз переживає не найкращі часи свого розвитку: війни, пандемія та проблеми із екологією. І зараз кожна людина має слідкувати за перебігом світової гонки в сфері економіки та поширеністю COVID-19 в Україні. Свіжі новини пропонуємо читати на інформаційно-аналітичному порталі КИЇВ.org.

Які теми висвітлює інформаційний портал міста Києва

  • Новини Києва та області по районам: Дарницького, Деснянського, Дніпровського, Голосіївського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом’янського та Шевченківського.
  • На сторінках інтернет-видання висвітлюються найгарячіші теми суспільства.
  • Також портал висвітлює роботу державної влади та місцевих органів, повідомляє точку зору та думки депутатів про сучасний стан економіки та.
  • Все про Київ та киян: гарні місця, важливі події, знакові дати.

Основне завдання видання – це сприяти розширенню інформації про суспільно-політичне житті в місті, а також обізнаність людей останніми новинами громадськості. Крім того, місія -спряти побудові такого суспільства, яким будуть пишатися наші діти.

Про що іще можна знайти інформацію на порталі: про погоду і ціноутворення, житлово-комунальні тарифи та нововведенні в Києві, про освіту та школу, ВНЗ та дошкільні заклади, про перебіг пандемії COVID-19 та питання здоров’я та медицину.

А також значну частину матеріалів складають відомості про закони та владу, що робить Верховна Рада та президент для міста та країни. Розглядаються питання пенсій та заробітних плат, інших виплат громадянам.

Новини Києва від інформаційного порталу «КИЇВ.org» — це завжди вчасно, правильно та доречно. Журналісти швидко реагують на факти та повідомлення, відразу інформуючи громадян про них на сторінках порталу. І що важливо — всі новини рідною українською мовою.

Для прикладу, на порталі можна знайти інформацію про гарні місця в Києві, основні відомості про погоду, яка очікується в найближчі дні/місяці, які закони були прийняті та точка зору відомих діячів політики, про життя громадян та проблеми, із якими зіткнулися люди.

Активно висвітлюються новини про війну на Донбасі. А також про те, як влада реагує на ситуацію із війною, що робить у напрямку регулювання.

Видання повідомляє актуальні новини МОЗ та інформує, як буде проходити навчання в школах, чи будуть працювати дитячі садочки.

Після виборів повідомляється, як країна та місто будуть жити та які обіцянки виконуються чиновниками.

 

Похожие записи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте x