Модельний ряд скляних перегородок

Скляні перегородки: універсальні конструкції

Сучасні, багатофункціональні, універсальні конструкції, що широко використовуються у офісах. Це дуже зручні перегородки, що дають візуальний простір маленьким приміщенням. Також скляні конструкції використовують у житлових приміщеннях та у торгових центрах. Їх велика різноманітність дозволяє виконувати їх у багатьох стилях.

Модельний ряд скляних перегородок дуже великий, тому кожен клієнт зможе обрати для себе більш зручний та оптимальний варіант. Багато конструкцій виробляється із загартованого скла, що дає велику безпеку: навіть якщо скло розбивається, то воно нікого не травмує. Профіль конструкції може бути різним кольором.

Мобільні та стаціонарні перегородки зі скла мають такі переваги:

  • Економія простору, забезпечує високий рівень освітлення.
  • Гарантують відмінну звукоізоляцію та приватність приміщень.
  • Кожен клієнт має можливість реалізувати власні дизайнерські проекти.
  • Зручність перебудови, використовуючи скляні перегородки.
  • Можливий монтаж навіть у тих приміщеннях, де висока висота стін.

Зонування за допомогою даних конструкцій – дуже зручний та економічний варіант перебудови сучасних офісних приміщень. Дуже часто залучають такі конструкції у торгових центрах. Якщо використовуються в житлових приміщеннях, то зонують спальну частину від іншої.

Ціна таких виробів може бути самою різноманітною: кінцева вартість перегородки буде залежати від: розміру, дизайну, виду скла, конструкції та інших факторів.

Де замовити якісні скляні конструкції?

На сьогоднішній день, дуже багато компаній займається виготовленням та монтажем оригінальних та якісних скляних конструкцій. Але варто за допомогою звертатися тільки в надійну фірму, якій повністю можна довіряти. Спеціалісти мають зняти точні розміри з об’єкта.

Малюнок на склі може бути самий різний, також різняться способи нанесення. Досвідчений спеціаліст компанії порадить для кожного клієнта більш зручний спосіб, в залежності від індивідуальних бажань та орієнтовного бюджету.

Варто зазначити, що не у всіх домах та квартирах гармонійно виглядають двері, в деяких ситуаціях краще замовити скляні розсувні конструкції. Зручні, мобільні та стильні скляні перегородки найчастіше замовляють саме в офіси, тому що кожному спеціалісту треба організувати власне робоче місце. Салон дверей обов’язково допоможе з оптимальним вибором!

Подпишись на наш канал

Post Author: Таня Нестеренко

Занимаюсь маркетингом и продвижением сайтов (корпоративных сайтов, блогов и интернет-магазинов), брендов. Иногда пишу и творю тут, на моем ресурсе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *