Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Coca-Cola в пляшках з переробленого пластику – це відповідь на проблеми екології чи просто піар хід?

Coca-Cola в пляшках з переробленого пластику – це відповідь на проблеми екології чи просто піар хід?

Напій Coca-Cola в новій тарі з переробленого пластику з’явиться в США в 2021 році

Своїми діями компанія хоче зменшити свій вплив на навколишнє середовище, зокрема на зменшення частки пластика в світовому океані і землі.

Джерело інформації Bloomberg.

Що цікаво: напої в пляшках з переробленого пластику коштуватимуть стільки ж, скільки і в звичній тарі.

Як вважають фахівці компанії Coca-Cola, переробка скоротить споживання нового пластика більш ніж на 20% в Північній Америці в порівнянні з рівнем 2018 року. Таким чином, ця дія скоротить використання пластику на 3500 тонн на рік.

Зміни торкнуться не тільки власне напою Coca-Cola, а й планується такий перехід ще для 40 видів продуктів компанії, включаючи Sprite і Bonaqua. У той же час кришки та етикетки пляшок залишать без змін.

Згадаймо факт: в Coca-Cola є велика волохата екологічна мета – щоб до 2030 року в світі не менше 50% пластикової упаковки компанії виготовляли з переробленого матеріалу.

 

Чи зможе компанія все-такі досягти цієї мети = мрії? Або це звичайний хід маркетингового відділу для збільшення цінності продукту? Знають тільки маркетологи компанії.

Згадаймо ще один факт:

У 2020 році екологічний рух Break Free From Plastic втретє назвало Coca-Cola однією з головних компаній, відповідальних за забруднення планети пластиком, поряд з Nestle і PepsiCo.

Coca-Cola та перероблений пластик

Нарівні з благою метою, компанія не забуває про прибуток, тому…

Компанія Сoca-Cola в найближчому майбутньому не планує відмовлятися від одноразових пластикових пляшок, так як напої в такій упаковці користуються великим попитом у споживачів, сказала Бі-бі-сі віце-президент компанії Беа Перес. (Джерело BBC)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x