SLOVESA — журнал о развитии

Наша фишка — креативность

Вас может заинтересовать

Метки

1 вересня (2) 1 сенября (2) instagram продвижение (2) Ожирение (3) аллергия (4) бальзам для губ (2) бренд (7) гиперпигментация (3) диета для похудения (2) завтрак (3) инстаграм (2) инсулин (4) инсулинорезистентность (6) как похудеть (4) кетогенная диета (3) кето диета (3) кислотный пилинг для лица очищение лица (2) кисти для макияжа (2) кокосовое масло для волос (2) конструктор в подарок (2) кортизол (2) краткосрочное голодание (2) мелазма (2) меланодермия (2) мода (2) отеки при беременности (2) отек лица (2) отечность (2) очищение кожи (3) пигментация кожи (2) подборки фильмов (4) полезные завтраки (2) резистентность к инсулину (3) ретинол (2) сахарный диабет (3) сахарный диабет 2 типа (2) сухая кожа (3) творчество (3) тестостерон (2) тревожность (2) устойчивость к инсулину (2) физическая активность (2) что подарить девушке на день влюбленных (2) что подарить ребенку (2) что посмотреть на выходных (3)

Что еще интересного

Сфера обслуговування має говорити українською мовою

Сфера обслуговування має говорити українською мовою

Починаючи від 16 січня 2021 року набуває чинності стаття 30 закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

В цій статті говориться, що мовою обслуговування споживачів в Україні є державна мова (хто не знає — це українська). Тому інформація про товари та послуги на території України має надаватися у першу чергу українською мовою.

Це онлайн та оффлайн- бізнеси в Украхні: у супермаркеті чи в інтернет-магазині, у кав’ярні, банку, на АЗС, в аптеці чи бібліотеці — обслуговування має бути виключно українською мовою. І лише на прохання клієнта мови спілкування — персональне обслуговування може здійснюватися іншою мовою.

Вся документація має бути українською мовою. Водночас інформація державною мовою про товари та послуги може дублюватися іншими мовами. Також може здійснюватися обслуговування клієнта не державною мовою, якщо на цьому наполягає клієнт і знайдено прийнятну для обох сторін мову комунікації.

Звісно, першим буде попаредження, якщо виявиться порушення цього закону. За другим разом — стягнення коштів.

Відповідно до ст. 57 Закону за порушення Уповноважений або його представник складає акт про результати здійснення контролю за застосуванням державної мови й оголошує попередження та вимогу усунути порушення протягом 30 днів від дати складення акта.

Похожие записи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте x