SLOVESA — журнал о развитии

Наша фишка — креативность

Вас может заинтересовать

Метки

1 вересня (2) 1 сенября (2) instagram продвижение (2) Ожирение (3) аллергия (4) бальзам для губ (2) бренд (7) гиперпигментация (3) диета для похудения (2) завтрак (3) инстаграм (2) инсулин (4) инсулинорезистентность (6) как похудеть (4) кетогенная диета (3) кето диета (3) кислотный пилинг для лица очищение лица (2) кисти для макияжа (2) кокосовое масло для волос (2) конструктор в подарок (2) кортизол (2) краткосрочное голодание (2) мелазма (2) меланодермия (2) мода (2) отеки при беременности (2) отек лица (2) отечность (2) очищение кожи (3) пигментация кожи (2) подборки фильмов (4) полезные завтраки (2) резистентность к инсулину (3) ретинол (2) сахарный диабет (3) сахарный диабет 2 типа (2) сухая кожа (3) творчество (3) тестостерон (2) тревожность (2) устойчивость к инсулину (2) физическая активность (2) что подарить девушке на день влюбленных (2) что подарить ребенку (2) что посмотреть на выходных (3)

Что еще интересного

За яким принципом працює система Прозорро?

За яким принципом працює система Прозорро?

Система Prozorro є платформою державних закупівель, що дає змогу здійснювати угоди щодо продажу та придбання товарів різноманітних категорій, від транспортної техніки та будматеріалів, до медичної апаратури й харчових продуктів.

Ознайомившись із цим текстом, читачі дізнаються, на яких засадах базується функціонал платформи Прозорро, та отримають відомості щодо користування відповідним порталом.

Історія та специфіка роботи Prozorro

Ще кілька років тому публічні закупівлі в нашій державі відрізнялись закритістю. Єдиним джерелом інформації щодо тендерів було періодичне видання «Вісник державних закупівель». Оскільки ця газета випускалася обмеженим тиражем, його було легко викупити зацікавленим особам. Для подачі заявок щодо участі в торгах на той час була передбачена виключно паперова форма. Така схема була вельми вигідною та зручною лише для корупціонерів. 

Усе змінилося у 2016 році. Цього року була впроваджена інноваційна, електронна система Прозорро, яка дозволила державним і комунальнім замовникам оголошувати тендери на купівлю товарної продукції та сервісних послуг в режимі онлайн. Бізнесмени, що користуються цією системою, конкурують на торгах за можливість стали постачальниками відповідного товару державі. Тепер вони беруть участь у тендерах на основі, передбаченій українським Законодавством, тому можливість злочинів виключена.

У веб-порталу Prozorro було кілька засновників:

  • IT-компанія Quintagroup;
  • громадська організація Transparency International Ukraine;
  • Міністерство економіки України;
  • приватні електронні майданчики.

Онлайн-платформа Прозорро є власністю нашої держави, а контроль над її роботою здійснює Кабмін. 

Особливості користування порталом Прозорро

На даний час система Prozorro об’єднала десятки тисяч держпідприємств та комунальних організацій, що є замовниками товарної продукції й сервісу, та понад 250 тисяч постачальників – комерційних компаній.

Умовою користування онлайн-ресурсом держзакупівель є реєстрація в Прозорро. Проте авторизуються користувачі не на офіційному сайті даної системи, а на одному з акредитованих майданчиків, перелік яких містить ця електронна платформа.

Обираючи майданчик для реєстрації, варто враховувати кілька аспектів його функціоналу:

  • рівень акредитації;
  • спектр додаткових можливостей;
  • особливості роботи служби підтримки клієнтів;
  • зручність у користуванні.

Серед багатьох майданчиків, з якими співпрацюють користувачі Prozorro, найбільшою популярністю користується веб-ресурс Української Універсальної біржі tender.uub.com.ua. Про його визнання свідчать численні позитивні відгуки.

Авторизувавшись, замовнику належить розмістити об’яву щодо закупівлі. Дані про початок торгів можна знайти на самому сайті або отримати засобом інформаційної розсилки. Заявки на участь у тендері оформлюються в особистому кабінеті. Переможцем торгів стає той, ким була названа найнижча ціна.Похожие записи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте x