SLOVESA — журнал о развитии

Наша фишка — креативность

Вас может заинтересовать

Метки

1 вересня (2) 1 сенября (2) instagram продвижение (2) Ожирение (3) аллергия (4) бальзам для губ (2) бренд (7) гиперпигментация (3) диета для похудения (2) завтрак (3) инстаграм (2) инсулин (4) инсулинорезистентность (6) как похудеть (4) кетогенная диета (3) кето диета (3) кислотный пилинг для лица очищение лица (2) кисти для макияжа (2) кокосовое масло для волос (2) конструктор в подарок (2) кортизол (2) краткосрочное голодание (2) мелазма (2) меланодермия (2) мода (2) отеки при беременности (2) отек лица (2) отечность (2) очищение кожи (3) пигментация кожи (2) подборки фильмов (4) полезные завтраки (2) резистентность к инсулину (3) ретинол (2) сахарный диабет (3) сахарный диабет 2 типа (2) сухая кожа (3) творчество (3) тестостерон (2) тревожность (2) устойчивость к инсулину (2) физическая активность (2) что подарить девушке на день влюбленных (2) что подарить ребенку (2) что посмотреть на выходных (3)

Что еще интересного

Як школи працюватимуть під час карантину восени 2021

Як школи працюватимуть під час карантину восени 2021

1В областях України у разі посилення карантину школи працюватимуть у звичному режимі, якщо буде вакциновано проти коронавірусу 80% освітян. Станом на зараз, наприклад, у Києві щеплено лише 57% працівників освіти. Втім, попри постанову Кабміну, вакцинація вчителів добровільна і безкоштовна.

 Про це сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі «Сніданку з 1+1».

Ляшко пояснив, якщо карантин не буде посилено і всі області залишаться в «зеленій» зоні, вимога про 80% вакцинованих освітян не діятиме і школи працюватимуть в офлайн режимі. Утім, якщо область потрапить до «помаранчевої» зони, в якій не буде вакциновано 80% освітян, учні будуть вимушені вчитися дистанційно.

«Ця цифра у 80% встановлена для тих областей, де встановлений жовтий, помаранчевий або червоний рівні епіднебезпеки. Якщо буде залишатись зелений рівень, в якому Україна зараз перебуває, то ця норма не поширюється і школи відкривають. Тому не чекаємо жовтого, помаранчевого і червоного, а вакцинуємось. Якщо область потрапить, наприклад, до помаранчевої зони і там не буде досягнуто рівень 80% вакцинованих освітян, тоді школи у таких регіонах, згідно з нормами адаптивного карантину, будут переведені на онлайн навчання», — пояснив голова МОЗ.

А тому, щоб школи не закривались, міністр охорони здоров’я закликав освітян вакцинуватись. Водночас він наголосив, що вакцинація проти коронавірусу в Україні добровільна і безкоштовна.

Раніше голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький заявив, що в Україні поступово погіршується епідеміологічна ситуація з коронавірусом і спалах хвороби може трапитись упродовж двох тижнів. У зоні ризику Дніпропетровська, Одеська, Донецька, Житомирська, Закарпатська та Хмельницька області.

Як повідомлялося, навчання в Україні від 1 вересня очікується, що почнеться в очному форматі, а не у дистанційному режимі. Цьому має сприяти вакцинація проти коронавірусу українських освітян.

Джерело: TSN

Також у МОН повідомили, що при будь-якому рівні епідемічної небезпеки освітній процес триватиме. Якщо заклад освіти не зможе працювати в очному форматі, будуть організовані інші форми (змішана чи дистанційна) і діти продовжуватимуть навчання. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет в ефірі програми «Сніданок з 1+1».

Міністр зазначив, що МОН спільно з Міністерством охорони здоров’я опрацьовує різні варіанти організації освітнього процесу, щоб він був безперервним і відбувався в безпечному середовищі.

«Наразі планується, і нам би звичайно хотілося, щоб діти 1 вересня розпочали навчання в повноформатному режимі. Далі все залежатиме від епідемічної ситуації в кожному окремому регіоні. При «зеленому» рівні здобувачі освіти зможуть відвідувати заклади освіти в очному форматі з дотриманням протиепідемічних заходів. При переході на наступні рівні епідемічної небезпеки для повноцінної роботи закладу освіти потрібно мати не менше 80% повністю вакцинованого персоналу. Наголошую, що вакцинація добровільна. Ніхто не має права примушувати до цих дій», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Джерело МОН

Похожие записи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте x