Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Догляд за волоссям після ботоксу: що можна і чого не можна робити

Догляд за волоссям після ботоксу: що можна і чого не можна робити

Гарне доглянуте волосся – це важлива складова іміджу. Здоровий вигляд та колір волосся – це не лише красиво та ефектно. Це ще й упевненість у собі в будь-яких ситуаціях: просто на вулиці, на співбесіді, на роботі чи ввечері на побаченні. На жаль, не завжди вдається зберегти природну красу волосся. Під впливом плівок, прасок, фарби волосся втрачає вологу, стає ламким і тьмяним. Тому в салонах краси часто рекомендують використовувати ботокс для волосся або кератинізацію.

Ботокс у догляді за волоссям – це не те саме, що й ботокс у косметології. Розберемо, що таке ботокс для волосся і чи ця процедура відрізняється від кератинізації.

Що таке “ботокс для волосся”

Така процедура, як ботокс для волосся, дозволяє заповнити дефіцит поживних речовин, необхідних для збереження нормальної структури волосся, його міцності та пружності, здорового блиску та шовковистості.

Уточнимо, що слово «ботокс» не означає будь-яких ін’єкцій, як у косметології. Назва означає моментальний видимий ефект за аналогією з ефектом після ботоксу в косметології.

Процедура нанесення ботоксу на волосся проводиться лише у професійних салонах краси. І в результаті ви отримаєте відновлення волосся, зволоження та живлення, без пористості та посічених кінчиків. На волосся наносяться спеціальні сироватки та маски з всілякими відновлюючими компонентами: амінокислоти, кератин, гіалуронова кислота, витяжки та олії з рослин.

Гіалуронова кислота зволожує волосся і утримує воду, олії активно живлять та зміцнюють. Однак головним компонентом є ботулотоксин. Його омолоджуючий ефект вже давно відомий у косметології. Ефект відновлення волосся після процедури триває 3-4 місяці, але лише за умови виконання всіх вимог щодо домашнього догляду.

Тому для повноти ефекту самої процедури недостатньо. Потрібно знати, як доглядати за волоссям після ботоксу, і ретельно виконувати всі рекомендації. Це стосується всіх різновидів процедури. Нагадаємо, розрізняють гарячий ботокс, холодний ботокс та нано-ботокс. Доцільність вибору тієї чи іншої процедури визначає майстер, виходячи зі стану волосся.

Чим відрізняється ботокс для волосся від кератинового випрямлення?

Вже сама назва нам підказує, що кератинізація або кератинове випрямлення покликане, щоб ідеально випрямляти волосся, зробити його блискучим, прямим і пружним.

Кератинове випрямлення робиться за допомогою засобів на основі натурального кератину – білка, що видобувається з вовни овець. Цей компонент присутній і у волоссі людини, але при негативному впливі різних факторів може вимиватися. Тому волосся стає тонким, втрачає свою силу, стає ламким і «пушиться». Після процедури кератинізації волосся стає еластичним, важким, рівним — що і є метою процедури.

Навіщо доглядати за волоссям після процедури ботоксу

Доглядати за волоссям після ботоксу потрібно для того, щоб поживні речовини, що наносяться на волосся в ході процедури, повністю засвоїлися і могли діяти достатньо довго. Тоді ефект буде пролонгованим і ті зміни на краще, які ви побачили, дивлячись у дзеркало одразу після процедури, збережуться надовго.

Враховуючи вартість процедури, було б логічно зберегти ефект максимально довго, а не обмежуватися лише тим результатом, якого вдалося досягти безпосередньо в салоні під час роботи з вашим волоссям. По-перше, скажімо, що не слід планувати ботокс відразу після фарбування. Потрібно зробити перерву кілька днів, а краще за тиждень. Отже, як доглядати волосся після цієї процедури?

Навіщо робити ботокс і як доглядати за волоссям після процедури
Навіщо робити ботокс і як доглядати за волоссям після процедури

Як доглядати за волоссям після ботоксу

Є кілька простих універсальних правил, як доглядати за волоссям після ботоксу. Їх дотримання дозволить вам повною мірою насолоджуватись результатом протягом кількох місяців після її проведення.

Правила догляду за волоссям після ботоксу:

  • *Не мити волосся протягом 3-х днів після процедури і надалі утриматися від щоденного миття голови.
  • *Уникати відвідування басейну, лазні, сауни та купання у відкритих водоймах, а також будь-якого впливу вологи та пари протягом 3-х днів.
  • *Обов’язково покривати голову шапкою, капюшоном, хусткою або банданою, якщо на вулиці дощ, сніг, туман або мряка.
  • *Мити голову не надто гарячою водою і обполіскувати прохолодною водою кімнатної температури або теплою не вище температури тіла.
  • *Користуватися шампунями, які не містять лаурилсульфат натрію (англійською мовою sodium lauryl sulfate, SLS) або додецилсульфат натрію (англійською мовою sodium dodecyl sulfate, SDS). Це занадто активна речовина, що очищує так, що може вимивати поживні речовини, внесені в ході процедури.
  • *Не планувати нову процедуру ботоксу раніше, ніж через 3-4 місяці після попередньої.
  • *Не планувати процедуру ботоксу, якщо ви вагітні у другому-третьому триместрі. Деякі майстри радять взагалі відмовитися від ботоксу на період вагітності.
  • *Наступне фарбування волосся слід проводити не раніше, ніж через пару тижнів після ботоксу.

Сушити волосся можна феном, як гарячим, так і прохолодним повітрям. Не рекомендується зловживати засобами для укладання волосся, але ми не вносимо цю пораду до списку обмежень просто тому, що після ботоксу у вас не буде необхідності в додаткових маніпуляціях з зачіскою для того, щоб виглядати ефектно. Якщо ви правильно доглядатимете волосся після процедури ботоксу, ваша зачіска буде красивою, а волосся збереже здоровий вигляд і блиск ще кілька місяців!

Що не можна робити з волоссям після ботоксу?

  1. Перші 3-4 дні не можна мити голову. Це перше правило для того, щоб у волосся всмокталися всі корисні поживні компоненти, які нанесли за допомогою сироватки.
  2. Не можна купатися в морі – морська вода сприяє вимиванню всіх корисних компонентів.
  1. Не можна мити волосся сульфатними шампунями з мас-маркету – так дія процедури зійде нанівець за місяць або швидше.
  2. Не мийте волосся щодня – 1-2 рази на тиждень буде достатньо.
  3. Обмежте або зовсім відмовтеся від прасок і плівок для стайлінгу волосся, так само як і від засобів: пінки, воску, гелю для волосся.

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x