Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Що таке гіалуронова кислота і навіщо вона потрібна вашій шкірі?

Що таке гіалуронова кислота і навіщо вона потрібна вашій шкірі?

Реальність така, що гіалуронова кислота у догляді за шкірою — один із найніжніших і найкорисніших інгредієнтів у доглядових процедурах.

Гіалуронова кислота – ця активна речовина може пов’язувати вологу – 1 молекула утримує до 1000 молекул Н2O і забезпечує правильне розташування ланцюжків основних білків шкіри – еластину і колагену, завдяки чому покращується сама структура епідермісу, в результаті чого досягається ефект, що омолоджує.

Але чим же така корисна гіалуронова кислота і чи потрібна вона взагалі?


Для початку, гіалуронова кислота (ГК) – це компонент, який наш організм виробляє природним шляхом, і він знаходиться у найвищих концентраціях у нашій шкірі, сполучній тканині та очах.

Його основна функціяутримувати вологу, завдяки якій наші тканини добре змащуються, а шкіра виглядає гладкішою та пружною.

Гіалуронова кислота є зволожувачем, і при чому чудово справляється з цим завданням. Завдяки підвищеній здатності утримувати вологу в шкірі за допомогою кислоти, шкіра виглядає більш гладкою, пружною.

Оскільки гіалуронова кислота може витримувати у 1000 разів більше своєї ваги у воді, вона необхідна для підтримки гідратації та пружності шкіри.

Це не тільки допомагає утримувати вологу в шкірі та суглобах, а й запобігає випару вологи. В результаті, шкіра швидше оновлюється, що, у свою чергу, покращує вироблення колагену та загальний стан здоров’я шкіри та зовнішній вигляд. При використанні в засобах догляду за шкірою, таких як креми та сироватки, з гіалуроновою кислотою допомагає залучати вологу та утримувати її в клітинах.

Що таке гіалуронова кислота і навіщо вона потрібна вашій шкірі?

Як застосовувати гіалуронову кислоту

Гіалуронова кислота добре поєднується з більшістю інгредієнтів із вашою косметикою. Це універсальний компонент, який зволожує, покращує сяйво та видаляє дрібні зморшки. Також гіалуронова кислота надзвичайно універсальна для всіх типів шкіри, ефективно зволожує суху шкіру та не обтяжує жирну шкіру.

Але перш ніж наносити на шкіру кислоту, пам’ятайте, що шкіра має бути зволоженою.

Адже вона насамперед постає як провідник для молекул вологи. Та й перед нанесенням слід ретельно очистити шкіру.

Найкраще наносити на вологу шкіру або використовувати вологі кінчики пальців. Це дозволяє гіалуроновій кислоті захоплювати вологу і проникати глибоко в шкіру.

Чи є реальна гіалуронова кислота на ринку косметики?

Все перераховане вище, звичайно, правильно. АЛЕ тут є одна проблема: молекула гіалуронової кислоти дуже велика, яка не легко засвоюється шкірою.

Щоб боротися з цим, деякі компанії догляду за шкірою використовують кислоти з більш коротким ланцюгом, як гіалуронат натрію. Кожен продукт з гіалуроновою кислотою не може бути еквівалентним за ефективністю, особливо з точки зору його здатності поглинатися шкірою.

Гіалуронова кислота також відіграє ключову роль у загоєнні ран. Кислота допомагає зменшити запалення, яке контролює розвиток кровоносних судин у рані, щоб допомогти йому зажити та зменшити розвиток рубців, — каже доктор Джейсон Емер, доктор медичних наук, косметичний дерматолог з Беверлі-Хіллз.

У той час як кислота природним чином присутня у шкірі, «генетика, природний процес старіння та вплив навколишнього середовища, такі як сонце, забруднення та дим, можуть зменшити кількість її у шкірі», пояснює він.

Залежно від структури молекули розрізняють високомолекулярну та низькомолекулярну гіалуронову кислоту.

Високомолекулярна кислота в косметичних засобах не здатна проникати всередину шкіри, але створює на поверхні захисну плівку, яка утримує вологу всередині. Також високомолекулярна гіалуронова кислота використовується в препаратах для ін’єкцій.
Щоб велика молекула змогла проникнути у глибокі шари шкіри, її модифікують, дроблять на дрібніші або синтезують лабораторно. Низькомолекулярна гіалуронова кислота вже здатна долати верхній шар шкіри, проникати у глибокі шари дерми та запускати у ній процеси регенерації, працюючи на підтримку водного балансу, здорового вигляду шкіри та молодості.
Вибираючи крем, слід знати, що концентрація гіалуронової кислоти в косметичних засобах домашнього догляду повинна бути не більше 1%. Тому що її молекули здатні вбирати кількість води, в 500-600 разів перевищує її обсяг. Тому такої кількості цілком достатньо, щоб засіб почав ефективно працювати.
У професійній косметиці вміст гіалуронової кислоти може сягати 5%. Але, перш ніж користуватися такими засобами, необхідно проконсультуватися з лікарем-дерматологом.
Джерело thezoereport.com

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте x