Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Мінімалізм як стиль життя: геть мотлох і в будинку і в житті!

Мінімалізм як стиль життя: геть мотлох і в будинку і в житті!

Жити на мінімалках! Все більше людей віддають перевагу мінімалізму як стилю життя, мислення, стилю одягу та інтер’єру. А в центрі зиску від мінімалістичного способу життя — ЧАС!

Ні гроші, ні економія, ні навіть турбота про навколишнє середовище — хоча все це стосується цього стилю.

Тільки вільний час, що звільняється, — цінується найбільше.

Хто такий мінімаліст і яке це життя з філософії мінімалізму?

Бути мінімалістом означає, що ви цінуєте себе більше ніж матеріальні речі. Цінувати свій час — більше, ніж речі та розпорошення на багато сторін.

Мінімалізм – це означає приймати рішення на основі того, що вам потрібно, замість того, щоб отримувати все, що ви хочете. Це не означає, що речі, які ви купуєте, дешеві. Це означає, що вони вам потрібні та мають цінність, а не ціну, тобто незалежно від того, скільки вони коштують.

Насправді ви можете знайти згадки про мінімалізм протягом усієї історії. Наприклад, буддисти, зазвичай, уникають матеріальних благ протягом тисячоліть. Однак ця практика не стала загальноприйнятою до 20 століття, коли письменники, фотографи, архітектори і, найголовніше, художники підхопили цю ідею. Мінімалістичний рух зародився у світі мистецтва. І вже набагато пізніше ця філософія просочилася у життя та цінності людей у ​​всіх сферах.

А найбільше люди зацікавилися застосуванням філософії зменшення та наведення ладу Марі Кондо, автора книги «Магічне прибирання».

Мінімалістичне життя має кілька переваг. Менше безладдя означає менше часу, що витрачається на прибирання або організацію, і більше часу для сім’ї та друзів. Мінімалізм дозволяє нам зосередитись на наших пріоритетах. «Підтримуючи обстановку без бруду та хаосу, щоб все було в порядку і на своєму місці, ви можете підвищити концентрацію уваги та продуктивності, тим самим знизивши стрес», — каже Баке, і це збільшення не лише психологічне. Дослідження, проведене Дарбі Саксбе та Реною Репетті в 2009 році, показало, що безлад насправді може підвищити рівень кортизолу рівень гормону стресу, тому звільнення будинку від речей може допомогти вам звільнити свій розум1.

Читайте також: Топ-5 секретів чистого дому, не витрачаючи багато часу та сил

Мінімалізм – це не тільки про прибирання чи інтер’єр, речі чи покупки. Мінімалістичний спосіб життя — це про мислення та спілкування, кар’єру та відпочинок, гроші та турботу. Мінімалізм – це не просто менше, а достатньо, скільки потрібно саме вам.

І межа цього ДОСТАТНЬОГО у кожного буде своя. У мінімалізмі немає правил та жорстких обмежень. Кожен собі сам визначає, з чого почати освоювати усвідомлене життя в мінімалізмі.

Ще одне визначення мінімалізму, яке найбільше підходить для визначення.

Мінімалізм як практика способу життя, спрямована на мінімізацію відволікаючих факторів, які заважають вам робити те, що для вас важливо.

WWW.BREAKTHETWITCH.COM

Ось основа основ мінімалізму

Це основа мінімалістського способу життя:

  • -Вибір досвіду, а не речей.
  • -Вибір жити вільним життям, а не «наслідувати сценарій».
  • -Вибір жити з меншим, але жити гідно.
  • -Вибір купувати те, що нам потрібне, а не те, що ми хочемо.
  • -Знайдіть час для важливих речей, таких як хобі та заняття, які вас розслаблюють.
  • -Вибір жити таким чином, щоб загальні відходи та вплив на навколишнє середовище були зведені до мінімуму.2
Що означає бути мінімалістом
Що означає бути мінімалістом

Основні поради, як стати мінімалістом-новачком

1.Якість, а не кількість

Мінімалізм не означає, що ви ніколи не ходите по магазинами, і живете відчуженим життя. Це просто означає, що ви більш свідомо підходите до своїх покупок. Якщо вам потрібна нова пара кросівок або штанів, інвестуйте в якісні речі, які прослужать вам довго. Навіть якщо річ коштує дорого, ви, ймовірно, заощадите гроші у довгостроковій перспективі, скоротивши часті покупки. Не кажучи вже про те, що ви скоротите кількість відходів – менше речей – менше доведеться викидати. А якісні речі — означає, що довше служитимуть.

2.Розхламлюємо і скорочуємо

Одна з найважливіших частин мінімалізму – це скорочення того, що вам потрібно у бік визначення точного списку необхідного для життя. Щоб почати розхламлення, визначте цілі у вашому житті, а що не входить. Це допоможе визначитися, як ви можете скоротити кількість речей, які не додають цінності вашого життя, а потім повністю позбутися їх.

Коли ви почнете позбавлятися речей із ящиків, шаф і горищ, ви звільните більше місця у своєму будинку. Буде більше місця для пересування. Що ще важливіше, ви відпустите те, за що трималися. Це дасть свободу і полегшить вам подих без тягаря минулого, що обтяжує вас.

3.Інвестуйте в багаторазові матеріали

Коли ви почнете наводити лад у будинку, подумайте, які продукти можна використовувати повторно. Однією з простих змін може бути заміна одноразових пляшок з водою на багаторазові скляні. Або навіть беріть із собою багаторазову чашку для кави на виніс щоразу, коли ви відвідуєте місцеве кафе. Ви не тільки можете отримати знижку за те, що принесете чашку, але й допоможете скоротити кількість одноразових продуктів!

4.Дайте всьому місце і суворо дотримуйтесь цього статуту

Як тільки ви увійдете в ритм і позбавитеся непотрібних і обтяжливих речей, дайте кожному предмету, який у вас залишився, своє місце. Виявіть творчий підхід із ящиками для зберігання та органайзерами, щоб ви могли зберігати саме те, що вам потрібно. Якщо у вас немає місця для деяких додаткових речей, можливо, настав час подумати, чи вони дійсно потрібні вам. Коли ваш мінімалістичний простір стане на свої місця, візьміть на себе відповідальність за те, щоб прибирати речі після того, як перестали їх використовувати.

5.Мінімалізм дозволяє сконцентруватися на людях, відносинах, саморозвитку

Коли у вас багато матеріальних речей, ваша увага може бути розсіяна всюди. Ви турбуєтеся про те, щоб працювати достатньо, щоб заплатити за всі речі, і ви витрачаєте свій час, намагаючись знайти або прибрати всі речі у вашому домі. Коли речі зникли, а рахунки за будинок зменшилися, стає можливим зосередити час та енергію на важливих речах, таких як люди довкола вас та те, що ви робите.

6.Менше речей – більше грошей

Коли ви позбавляєтеся речей та предметів розкоші в будинку, ви відкриваєте двері іншим відкриттям у вашому житті. Гроші, витрачені на купівлю речей, обслуговування речей та забезпечення того, щоб у вас були найкращі речі, зберігаються у вас у кишені, а не в магазині. Коли у вас менше речей, ви можете використати свої гроші для погашення боргу, і це зрештою звільнить ще більше грошей. Залежність від грошей при мінімалістичному способі життя набагато нижча.

  • 1.Джерело www.oprahdaily.com — Інсайти ОПРИ УІНФРІ.
  • 2.Джерело www.medicinenet.com

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте x