Вас може зацікавити

Що іще цікавого

Танець живота для схуднення: чи правда, що це допоможе?

Танець живота для схуднення: чи правда, що це допоможе?

Будь-яке обговорення теми «як схуднути» потрібно починати з найголовнішого: схуднути можна лише в тому випадку, коли кількість споживаних калорій стане меншою, ніж кількість тих, що витрачаються протягом дня. Чи може танець живота якось принципово змінити цей баланс? Давайте розбиратися!

Танець живота для спалювання калорій

Вважається, що протягом години тренування танець живота дозволяє спалити від 350 до 400 кілокалорій. Чи багато це чи мало? Спробуємо порівняти з іншими видами танців та фізичного навантаження.

Так, зумба та танець на пілоні допомагають спалити до 500 кілокалорій за годину, а ірландський степ – до 600. Таким чином, є ефективніші танці для схуднення.

Заняття східними єдиноборствами – тхеквандо, карате, кікбоксинг – позбавлять вас 700 кілокалорій за годину. А годинна поїздка на велосипеді, залежно від швидкості та траси, спалить від 420 до 700 кілокалорій.

Перевага танцю живота лише тому, що протипоказань для занять помітно менше, ніж, наприклад, для карате.

Але вони все одно є. Танець живота протипоказаний при деяких захворюваннях внутрішніх органів, коли не можна допускати надлишкового притоку крові до них, а також проблем з хребтом. Зокрема, при зсуненні хребців.

Танець живота для покращення силуету

Танець живота для схуднення

Танець живота дозволить зробити силует більш витонченим? Сумніви в цьому починаються в момент, коли бачиш інструкторку з танцю животу, що важить помітно більше, ніж прийшли до неї на заняття з метою схуднення.

Це цілком логічно. Якщо це танець живота, значить, живіт має бути обов’язковим, інакше як може бути танець того, чого немає? Зрозуміло, чимало прикладів, коли танець живота виконують витончені худорляві дівчата, і це виглядає дуже красиво. Залишається лише одне питання: чи можна це вважати танцем живота в чистому вигляді, чи це вже симбіоз стилів? Поки що питання залишається відкритим.

А ось що реально при регулярних заняттях, то це візуально зробити талію тоншою.

Методично впливаючи поворотами на косі м’язи живота, ми робимо їх міцнішими. Оскільки саме вони відповідають за візуалізацію талії, ефект через пару місяців тренувань по 3-4 рази на тиждень буде помітним.

Ще раз попередимо, що не можна займатися танцями живота за наявності проблем з хребцями та міжхребцевими дисками, оскільки цілу годину скручування з боку на бік розхитає ослаблений хребет остаточно. В цьому випадку краще займатися на спеціальних тренажерах, коли скручування будуть обережнішими і строго в заданій площині, а тривалість вправи становитиме не більше 30-40 секунд.

Танець живота для схуднення: чи займатися ні?

Так займатися чи не займатися танцем живота, якщо ви хочете схуднути? Скажімо так: якщо у вас немає протипоказань по здоров’ю, і вам подобається стиль, то будь-яке зниження калорій в організмі буде виправданим заходом. Як кажуть, краще ніж нічого.

Однак, якщо ви нічого не зміните в режимі харчування, тобто не досягнете того, щоб отримувати менше калорій, ніж встигаєте витратити, особливих досягнень на ниві схуднення чекати не доведеться. Більш того, будь-яке аеробне фізичне навантаження може спровокувати сплеск апетиту, коли ви почнете їсти набагато більше, ніж до початку занять спортом. Тоді жодні танці вам не допоможуть.

А якщо вас реально цікавить, як схуднути, то діяти потрібно відразу по всіх напрямках: менше їсти, більше рухатися, у тому числі танцювати, і обов’язково добре висипатися вночі, щоб у вас нормальний обмін речовин (метаболізм).

Тому танцюйте із задоволенням і їжте з апетитом, але в міру, і тоді танець живота теж стане кроком на шляху до гарної фігури!

 

Похожие записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте x