SLOVESA — журнал о развитии

Наша фишка — креативность

Вас может заинтересовать

Метки

1 вересня (2) 1 сенября (2) instagram продвижение (2) Ожирение (3) аллергия (4) бальзам для губ (2) бренд (7) гиперпигментация (3) диета для похудения (2) завтрак (3) инстаграм (2) инсулин (4) инсулинорезистентность (6) как похудеть (4) кетогенная диета (3) кето диета (3) кислотный пилинг для лица очищение лица (2) кисти для макияжа (2) кокосовое масло для волос (2) конструктор в подарок (2) кортизол (2) краткосрочное голодание (2) мелазма (2) меланодермия (2) мода (2) отеки при беременности (2) отек лица (2) отечность (2) очищение кожи (3) пигментация кожи (2) подборки фильмов (4) полезные завтраки (2) резистентность к инсулину (3) ретинол (2) сахарный диабет (3) сахарный диабет 2 типа (2) сухая кожа (3) творчество (3) тестостерон (2) тревожность (2) устойчивость к инсулину (2) физическая активность (2) что подарить девушке на день влюбленных (2) что подарить ребенку (2) что посмотреть на выходных (3)

Что еще интересного

Доброякісні захворювання грудей: погляд мамолога

Доброякісні захворювання грудей: погляд мамолога

Існує кілька найбільш розповсюджених захворювань молочних залоз, про які слід знати для своєчасного їх виявлення та звернення до лікаря по допомогу. Мамолог на прийомі проведе огляд, за необхідності призначить додаткові дослідження, встановить діагноз та розкаже про подальші дії.

Розглянемо основні, найчастіші захворювання і патологічні зміни.

Мастит — привід звернутися до мамолога!

Мастит — гостре запалення молочних залоз. У більшості випадків мастит розвивається в післяпологовому періоді при годуванні дитини грудьми. Причина захворювання полягає в проникненні мікробів через розширені молочні протоки або тріщини (пошкодження шкіри) сосків. Мастит проявляє себе набряком залозистої тканини грудей, що ускладнює відтік молока й цим сприяє розвитку запального процесу. В результаті з’являється біль і важкість у грудях, іноді спостерігається почервоніння шкіри й підвищення температури тіла. Як ускладнення маститу також можливий розвиток абсцесу. Втім, лікування маститів нескладне та ефективне, хоча й вимагає лікарської кваліфікації.

Туберкульоз вимагає консультації мамолога та фтизіатра!

Туберкульоз грудей може мати вигляд вузлових новоутворень, які призводять до появи свищів, виразок на шкірі. Туберкульоз потребує невідкладної терапії певними хіміопрепаратами під контролем лікаря-мамолога та фтизіатра.

Фіброаденоми та лікування у мамолога

Фіброаденома — доброякісна пухлина, що являє собою вузлове розростання фіброзної сполучної тканини. Величина фіброаденом може бути будь-якою: від розміру шпилькової головки до курячого яйця і більше. Фіброаденоми нечутливі до лікарських препаратів, тому вимагають оперативного втручання.

Мастопатія та кісти молочних залоз

Мастопатія є одним з найбільш розповсюджених доброякісних захворювань у жінок. Цей діагноз об’єднує цілу групу патологічних станів, зокрема таких як:

  • фіброз (розростання сполучної тканини);

  • кіста молочної залози;

  • змішані фіброзно-кістозні зміни як дифузного, так і осередкового характеру.

Всі ці зміни є наслідком певних збоїв в гормональній системі, що могли бути викликані найрізноманітнішими факторами. За характером ураження розрізняють дифузну та вузлову (осередкову) форми.

Тактика лікування мастопатії залежить від причин її виникнення, форми та ступеню вираженості змін в тканинах. Іноді буває достатньо спостереження у лікаря без додаткових заходів, але також може бути рекомендовані медикаментозна терапія або навіть операція.

Похожие записи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте x