SLOVESA — журнал о развитии

Наша фишка — креативность

Вас может заинтересовать

Метки

1 вересня (2) 1 сенября (2) instagram продвижение (2) Ожирение (3) аллергия (4) бальзам для губ (2) бренд (7) гиперпигментация (3) диета для похудения (2) завтрак (3) инстаграм (2) инсулин (4) инсулинорезистентность (6) как похудеть (4) кетогенная диета (3) кето диета (3) кислотный пилинг для лица очищение лица (2) кисти для макияжа (2) кокосовое масло для волос (2) конструктор в подарок (2) кортизол (2) краткосрочное голодание (2) мелазма (2) меланодермия (2) мода (2) отеки при беременности (2) отек лица (2) отечность (2) очищение кожи (3) пигментация кожи (2) подборки фильмов (4) полезные завтраки (2) резистентность к инсулину (3) ретинол (2) сахарный диабет (3) сахарный диабет 2 типа (2) сухая кожа (3) творчество (3) тестостерон (2) тревожность (2) устойчивость к инсулину (2) физическая активность (2) что подарить девушке на день влюбленных (2) что подарить ребенку (2) что посмотреть на выходных (3)

Что еще интересного

Ліки від горла: які обрати та які причини болю можуть бути

Ліки від горла: які обрати та які причини болю можуть бути

При застуді або загальному ослабленні організму перше, що починає боліти – це горло. Саме із горла починається розповсюдження всіх вірусів та бактерій. У вас болить горло і ви не знаєте, що робити?

Лікування горла відбувається відповідно до причини болю, і ніяк по-іншому. Спочатку дізнайтеся причину, а потім визначайтеся, які ліки від горла вам підходять в цьому випадку. І краще лікування погоджувати із сімейним лікарем, щоб уникнути подальших ускладнень. В статті розглянемо причини болю в горлі, які найчастіше трапляються, та можливі способи лікування.

Чому болить горло?

Причин болю в горлі може бути безліч, і що плутає хворих – це схожість симптомів. Глобальні причини, які визначають типи хвороб: це віруси, бактерії або інші причини.

Які вірусні хвороби можуть викликати біль в горлі:

  • фарингіт вірусний – симптоматика дуже схожа зі стрептококовим: сухий кашель, збільшення лімфатичних вузлів, висока температура;
  • ентеровіруси – висипи на долонях, ступнях, підвищення температури та біль у горлі;
  • аденовіруси: почервоніння горла та набряк, слабкість, біль під час ковтання; риніти та кашель; набряки очей;
  • інфекційний мононуклеоз — кашель та збільшення лімфатичних вузлів, що провокує дискомфорт при ковтанні та біль у горлі, висипи.

Важливо! Біль у горлі або набряк – це перші ознаки того, що в організми є патологічні процеси, виявивши які із самого початку можна значно пришвидшити процес лікування та одужання. Не займайтеся самолікуванням – звертайтеся до лікаря за допомогою, який назначить ефективні ліки від горла.

Радимо перейти на сайт https://apteka-ds.com.ua/catalog/preparaty-vid-hrvi-ta-zastudy та ознайомитися із можливими препаратами проти застуди та болю в горлі.

Які бактеріальні хвороби викликають біль у горлі:

  • тонзиліт – різко піднімається температура та з’являється набряк в горлі, дискомфорт при ковтання та сильний біль, слабкість.
  • фарингіт стрептококовий – червоне горло та лихоманка, набряк мигдаликів, сухий кашель нападами, який важко припинити.

Інші причини, які провокують біль в горлі:

  • алергічні реакції;
  • риніти,
  • грибки;
  • пухлини;
  • куріння;
  • сухість повітря.

Перелічені хвороби – це далеко не всі, а лише самі розповсюджені. І кожна із них має свої методи лікування, звісно частина з них схожі між собою, але лікарські засоби відрізняються.

Почему болит болит горло

Які ліки від болю в горлі обрати

Препарати, які можна застосовувати для усунення болю в горлі: льодяники або таблетки, пастилки, розчини для полоскання або сиропи. Часто починають саме с полоскання, щоб в горлі не розповсюджувалися віруси та бактерії, а також для полегшення стану.

Щоб знеболити горло та полегшити перебіг хвороби можна застосовувати спрей або пастилки. Це зручно та дієво, адже направлено саме на осередок запального процесу.

В якості розчину для полоскання можна використовувати: Хепілор, Сангвіритрин, Ротокан, Хлорофіліпт (спиртовий) та інші.

Льодяники або таблетки можуть бути: Фарингосепт, Нео-ангін, Бронхо Веда, Стрепсілс тощо.

Рекомендації при лікуванні горла:

  1. Багато пити: чай із лимоном( теплий, не гарячий), компоти або морси, також в чай додавати імбир (як антисептичний засіб).
  2. Регулярно полоскати типи препаратами, які прописав лікар.
  3. Застосовувати фізіотерапевтичні методи: наприклад, ультрафіолет.
  4. Зволоження повітря в кімнаті.
  5. Відмовитися на час лікування від куріння та вживання алкоголю.
  6. Відпочинок та міцний сон – помічники швидкого одужання.

Іще одна особливість болю в горлі, що він може виникати при хворобах шлунку. Коли підвищена кислотність або рефлюкс, гастрит або язва також провокують кашель та дискомфорт у горлі. Ось чому важливо вияснити причину, а вже потім лікувати.

Будьте здорові!

Похожие записи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте x