SLOVESA — журнал о развитии

Наша фишка — креативность

Вас может заинтересовать

Метки

1 вересня (2) 1 сенября (2) instagram продвижение (2) Ожирение (3) аллергия (4) бальзам для губ (2) бренд (7) гиперпигментация (3) диета для похудения (2) завтрак (3) инстаграм (2) инсулин (4) инсулинорезистентность (6) как похудеть (4) кетогенная диета (3) кето диета (3) кислотный пилинг для лица очищение лица (2) кисти для макияжа (2) кокосовое масло для волос (2) конструктор в подарок (2) кортизол (2) краткосрочное голодание (2) мелазма (2) меланодермия (2) мода (2) отеки при беременности (2) отек лица (2) отечность (2) очищение кожи (3) пигментация кожи (2) подборки фильмов (4) полезные завтраки (2) резистентность к инсулину (3) ретинол (2) сахарный диабет (3) сахарный диабет 2 типа (2) сухая кожа (3) творчество (3) тестостерон (2) тревожность (2) устойчивость к инсулину (2) физическая активность (2) что подарить девушке на день влюбленных (2) что подарить ребенку (2) что посмотреть на выходных (3)

Что еще интересного

Організація шкільного процесу 2020: як буде проходити навчання із 1 вересня

Організація шкільного процесу 2020: як буде проходити навчання із 1 вересня

1 вересня вже стрімко поспішає до нас в 2020 році – що він несе учням, батькам та вчителям?

Як буде організована освіта? Чи буде навчання дистанційне чи все-таки всі підуть до школи? Збирали інформацію по-крихтам із різних джерел (перелік в кінці статі).

Стовідсотково відомо лише те, що школярі ідуть до школи. А як саме – читайте далі.

Рекомендації, як саме буде проходити навчання в школі

Правила навчання в період карантину відрізняються у школах в регіонах та великих містах. І батьки хвилюються не лише за здоров’я дітей, а й за те, як буде відбуватися навчання. Адже майже всі батьки проти дистанційної освіти. Говорити, що Україна не готова до неї – краще мовчати.

Навчання в період карантину: перелік вимог та правил

  1. Вчителі допускаються до роботи лише після вимірювання температури.
  2. Розклад уроків для учнів буде оновлено – для кожного класу може бути свій початок дня та розклад перерв – задля розведення в часі пересування по коридорах дітей, щоб підвищите соціальну дистанцію для учнів.
  3. Школа має розробити маршрути, за якими діти попадуть до свого класу (відкриваються пожежні входи/виходи).
  4. Школа має забезпечити проведення деяких уроків на свіжому повітрі.
  5. Батьки, опікуни та інші дорослі не будуть заходити до школи. Виняток: лише супровід учнів із інвалідністю.
  6. Діти та вчителі мають бути в масках під час пересування по коридорах.
  7. Учні заходять до школи лише в масках або респіраторах, але в класі маску можна не носити.
  8. На всіх входах та виходах мають бути встановлені ємності із дезинфікуючими засобами. Також кожен клас має бути забезпечений милом, щоб мити руки після уроків.
  9. Після кожного уроку проводити провітрювання класу протягом 10 хвилин.

Щодо харчування

Харчування у школах має бути організовано так, щоб дотримуватися відстані 1,5 м між столами та 1 м між дітьми. Забороняється використання формату “шведський стіл”.

Щодо груп подовженого дня

Функціонування у школах груп подовженого дня допускається за умови, що керівник закладу забезпечить дотримання під час їхньої роботи рекомендацій МОЗ щодо організації освітнього процесу.

Рекомендації МОЗ – як школа має забезпечити дотримання правил безпеки від час карантину

Рекомендації МОЗ майже нічим не відрізняються від основних правил , перелічених вище.

Окрім того, що школа має закріпити за дітьми середньої школи кабінети, щоб уникнути зміни приміщення та скупчення дітей біля дверей.

Рекомендовано як дітям так і вчителям носити маски. Якщо школа знаходиться в помаранчевому регіоні захворюваності – вчитель має носити захисний щит.

Позашкільна освіта також може працювати лише у випадку дотримання умов: не більше 7 осіб в кабінеті та при дотриманні санітарних норм.

Учнівські олімпіади, турніри, мовні конкурси рекомендовано перенести в режим онлайн, але з дотриманням соціальної дистанції та всіх необхідних заходів захисту, тоді це можливо.

1 вересня – свято проводитися не буде. Рекомендовано привітати дитину вдома та на першому уроці вчителем.

 

Дані із nus.org.ua, mon.gov.ua та moz.gov.ua

Похожие записи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте x